Povezane vesti
Ministar pravde BiH i njegov zamenik različito o Danu RS
RTS 12.01.2019
Ministar pravde BiH Josip Grubeša izjavio je da Dan Republike Srpske nije neustavan i da se obeležava u skladu sa zakonom u tom entitetu, istovremeno odbacujući optužbe na račun hrvatskih zvaničnika koji su prisustvovali proslavi 9. januara. Sa druge… »
Ministar pravde BiH kaže da Dan RS nije neustavan
N1 Info 12.01.2019
Bosanskohercegovački ministar pravde Josip Grubeša (HDZ BiH) izjavio je da Dan Republike Srpske nije neustavan i da se obeležava u skladu sa zakonom koji su vlasti tog entiteta izmenile pošto ga je ranije osporio Ustavni sud BiH i zato optužbe na račun… »
Grubeša: Dan Republike Srpske je legalan; Arnaut: Nije istina
Al Jazeera 12.01.2019
Ministar pravde BiH optužuje medije da dovode javnost u zabludu, zastupnik Arnaut mu odgovorio da je praznik neustavan. Obilježavanje 9. januara kao Dana Republike Srpske je potpuno legalno, a mediji su javnost doveli u zabludu ističući kako se radi o… »
Grubeša: Napadi su nerazumni, Dan Republike Srpske nije neustavan
Blic 12.01.2019
Ministar pravde u Savetu ministara BiH Josip Grubeša izjavio je da Dan Republike Srpske nije neustavan i da se njenim građanima mora dati pravo, kao i drugima u BiH, da slave svoje praznike bez medijske hajke. Grubeša, koji je bio u hrvatskoj delegaciji… »
Vesti dana »
Zelenski prvi put u Beogradu: Čemu se nada Srbija, a čemu Ukrajina
Danas pre 26 minutajoš 6 povezanih
Danas toplo i promenljivo, uz lokalne pljuskove: Maksimalna temperatura do 35 stepeni
N1 Info pre 55 minutajoš 7 povezanih
Danas je Trnova Petka: Evo šta prema narodnom verovanju nikako ne bi trebalo da radite
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih
Fiat Grande panda iz Kragujevca osvojila titulu „Povratak godine!“
Glas Šumadije pre 20 minutajoš 1 povezana





