Povezane vesti

Milena Popović Ivanović: Bojim se za bezbednost moju i Bogdanovu

Milena Popović Ivanović: Bojim se za bezbednost moju i Bogdanovu

Novi magazin 13.01.2019
Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Popović Ivanović izjavila je da se nakon uvreda koje joj je na Tviteru uputio jedan od lidera Saveza za Srbiju Željko Veselinović boji za svoju i bezbednost sina. "Bojim se… »
Milena Ivanović za "Novosti": Meni i Bogdanu nacrtali metu

Milena Ivanović za "Novosti": Meni i Bogdanu nacrtali metu

Večernje novosti 13.01.2019
Milena Ivanović, za "Novosti", o brutalnom napadu Veselinovića iz Saveza za Srbiju. Zgrožena sam, ali nisam iznenađena jer dolazi od osobe koja je već pokazala da mu ništa nije sveto, od osobe koja je javno pozivala na silovanje predsednice vlade… »
Milena Ivanović: Targetiraju me gore nego Olivera

Milena Ivanović: Targetiraju me gore nego Olivera

RTV 13.01.2019
BEOGRAD - Supruga ubijenog Olivera Ivanovića, Milena izjavila je povodom uvreda koje je na njen račun izneo saradnik Dragana Đilasa Željko Veselinović da je to što on radi "gore targetiranje od kampanje koja je vođena protiv Olivera Ivanovića"… »
Milena Ivanović: Oliver pre ubistva nikada nije dobio direktnu pretnju niti je smatrao da je ugrožen

Milena Ivanović: Oliver pre ubistva nikada nije dobio direktnu pretnju niti je smatrao da je ugrožen

Kurir 13.01.2019
BEOGRAD - Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Popović Ivanović, izjavila je da njen suprug pre ubistva nikada nije dobio direktnu pretnju niti je smatrao da je ugrožen. Ona je za izdanje "Politike" od nedelje… »
Supruga Olivera Ivanovića uoči godišnjice ubistva: Nikada nije dobio direktnu pretnju, niti se osećao nebezbedno

Supruga Olivera Ivanovića uoči godišnjice ubistva: Nikada nije dobio direktnu pretnju, niti se osećao nebezbedno

Telegraf 13.01.2019
Milena Popović Ivanović demantovala navode pojedinih medija da je Ivanović dao imena ljudi koji su ugrožavali njegovu bezbednost, predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena… »
Milena Popović: Oliver nije dobijao direktne pretnje, nije se osećao nebezbednim

Milena Popović: Oliver nije dobijao direktne pretnje, nije se osećao nebezbednim

N1 Info 13.01.2019
Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, Milena Popović, izjavila je da on pre ubistva nikada nije dobio direktnu pretnju niti je smatrao da je ugrožen. 12.01.2019. 10.01.2019. Ona je za izdanje "Politike" od nedelje… »
Milena Ivanović: Neki ponovo pucaju u Olivera

Milena Ivanović: Neki ponovo pucaju u Olivera

Večernje novosti 13.01.2019
Oliver Ivanović, lider Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda", ubijen 16. januara 2018. u Kosovskoj Mitrovici, nikada nije dobio direktnu pretnju, niti je tražio zaštitu. Oliver Ivanović, lider Građanske inicijative "Sloboda… »

Vesti dana »