Povezane vesti

Tako Jokić vodi izbornu kampanju za "Meč svih zvezda": 40 poena, na ivici ličnog rekorda (VIDEO)

Tako Jokić vodi izbornu kampanju za "Meč svih zvezda": 40 poena, na ivici ličnog rekorda (VIDEO)

Vesti online 14.01.2019
Naš as najzaslužniji za Denverovu pobedu protiv Portlanda (116:113), 12. uzastopnu kod kuće. Posle četiri meča u ovoj sezoni sa po najmanje 30 poena prva cifra u košgeterskom učinku Nikole Jokića najzad je i četvorka. Naš as je za 37 minuta… »
Jokić rame uz rame sa najvećima!

Jokić rame uz rame sa najvećima!

Sportske.net 14.01.2019
Srpski košarkaš je tek peti u istoriji lige kojem je ovo pošlo za rukom. Denver Nagetsi su slavili sinoć protiv Portland Trejl Blejzersa, utakmica u "Pepsi centru" je bila izuzetno zanimljiva i napeta, a razliku je u korist ekipe iz Kolorada napravio… »
Jokić posle ličnog rekorda u sezoni: Mnogo sam trčao tokom leta

Jokić posle ličnog rekorda u sezoni: Mnogo sam trčao tokom leta

Vesti online 14.01.2019
Naš as protiv Portlanda postigao 40 poena, a najbolji košgeterski učinak u NBA mu je za poen više. Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Portland 116:113, a mladi Somborac otkrio je svoje utiske posle meča. - Da budem iskren, činilo mi se da nismo… »
Jokićevih 40 poena za pobedu Denvera protiv Portlanda

Jokićevih 40 poena za pobedu Denvera protiv Portlanda

Politika 14.01.2019
DENVER – Košarkaši Denvera pobedili su na svom terenu ekipu Portlanda sa 116:113 predvođeni sjajnim Nikolom Jokićem kojem je nedostajao samo poen za rekord karijere u NBA ligi. Jokić je za 37 minuta na terenu postigao 40 poena, što je njegov… »
Jokić nakon odlična partije: Mnogo sam trčao tokom leta, ne znam zašto prave ružnu priču u vezi Nurkića

Jokić nakon odlična partije: Mnogo sam trčao tokom leta, ne znam zašto prave ružnu priču u vezi Nurkića

Hot sport 14.01.2019
Srpski košarkaš noćas je zabeležio još jednu sjajnu partiju, a kao razlog dobre forme naveo je naporan rad tokom leta. On je u pobedi Denvera nad Portlandom rezultatom 116:113 upisao 40 poena, 10 skokova i osam dodavanja. – Mislio sam da nismo… »
Veče Jokića i Karija, Denver ne da vrh

Veče Jokića i Karija, Denver ne da vrh

Mondo 14.01.2019
Sjajni centar Nagetsa ubacio 40 poena u pobedi nad Portlandom, dok je nekadašnji MVP "isporučio" 11 trojki u koš Dalasa. Nikoli Jokiću (40p, 10sk, 8as) za dve asistencije je izmakao šesti "tripl-dabl" ove sezone, a čak četvrti u januaru, ali je… »
Jokić o 40 poena: Bolje sam se pripremao tokom leta

Jokić o 40 poena: Bolje sam se pripremao tokom leta

N1 Info 14.01.2019
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da je temeljnija priprema tokom leta uslovila i njegove bolje partije ove sezone. Nagetsi su savladali Portland Trejl Blejzerse rezultatom 116:113, a srpski centar je meč završio sa 40 poena, 10 skokova i osam… »
NBA: Rekord sezone fenomenalnog Nikole Jokića – Srbin ‘demolirao’ Portland i jednim potezom oduševio navijače (video)

NBA: Rekord sezone fenomenalnog Nikole Jokića – Srbin ‘demolirao’ Portland i jednim potezom oduševio navijače (video)

Hot sport 14.01.2019
Srpski košarkaš odigrao je još jednu odličnu partiju. Njegov Denver je u ‘Pepsu Centru’ savladao ekipu Portlanda, a nekadašnji igrač Mege bio je najbolji pojedinac na parketu. Čitavom dvoranom sinoć se orilo ‘MVP, MVP’, a kako i ne bi… »
NBA: MVP Jokić za novu pobedu Denvera

NBA: MVP Jokić za novu pobedu Denvera

Dnevnik 14.01.2019
DENVER: Srpski košarkaš Nikola Jokić s 40 poena vodio je Denver do pobede nad Portlandom 116:113 u nastavku NBA lige. Jokić je bio blizu novog tripl-dabla s još 10 skokova i osam asistencija, ali i na poen zaostatka od ličnog rekorda, pa je na kraju… »
Najbolji opis za Nikolu Jokića? MVP! (video)

Najbolji opis za Nikolu Jokića? MVP! (video)

Mozzart sport 14.01.2019
Nikola Jokić je po ko zna koji put ostavio publiku i svoj Pepsi Centar bez daha! Ako se po jutru dan poznaje, 2019. biće godina Nikole Jokića! Ko zna, možda i MVP sezona... Kada se završila utakmica protiv Finiksa, a Denver ubeležio neprijatan… »
Spektakularno veče Nikole Jokića za rekord sezone!

Spektakularno veče Nikole Jokića za rekord sezone!

N1 Info 14.01.2019
Denver Nagetsi su u noći između nedelje i ponedeljka u veoma neizvesnoj utakmici savladali Portland Trejl Blejzerse rezultatom 116:113, a srpskom centru u redovima tima iz Kolorada Nikoli Jokiću je falilo pola koša da izjednači rekord karijere u NBA… »
Kari na 40+, sjajni Dončić kao Stef 2010.

Kari na 40+, sjajni Dončić kao Stef 2010.

N1 Info 14.01.2019
Golden Stejt Voriorsi su pobedili Dalas Maverikse u gostima rezultatom 119:114, a u prvom planu su bili Stef Kari na jednoj i Luka Dončić na drugoj strani. Utakmica u Dalasu je bila neizvesna gotovo do samog kraja, kada su Ratnici napravili seriju od… »
Jokićevih 40 za pobedu Denvera nad Portlandom

Jokićevih 40 za pobedu Denvera nad Portlandom

Glas Amerike 14.01.2019
Srpski košarkaš Nikola Jokić nastavlja sa fantastičnim partijama u NBA ligi i održava svoj Denver na vrhu Zapadne konferencije. U još jednom neizvesnom duelu, Nagetsi su pobedili Portland 116:113, a Jokić je ubacio 40 poena (11-16, 4-7, 6-8) , imao… »

Vesti dana »