Povezane vesti

SP DANSKA NEMAČKA Orlovi poraženi od Brazila

SP DANSKA NEMAČKA Orlovi poraženi od Brazila

Dnevnik 14.01.2019
U trećem kolu Svetskog prvenstva koje se igra u Danskoj i Nemačkoj reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Brazila sa 22:24 (11:14). (Od našeg specijalnog izveštača) Rukometaši Srbije jednostavno nisu izdržali psihički jedan od… »
Peruničić: Imamo traume, ja sam jedini krivac

Peruničić: Imamo traume, ja sam jedini krivac

Mozzart sport 14.01.2019
„Jer sam ja izabrao ove igrače“, poručio je selektor rukometne reprezentacije. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić rekao je posle današnjeg poraza od Brazila u trećem kolu grupne faze Svetskog prvenstva da je on jedini… »
Druga faza u teoriji: “Orlovi” porazom od Brazila umanjili šanse za prolaz u drugi krug SP

Druga faza u teoriji: “Orlovi” porazom od Brazila umanjili šanse za prolaz u drugi krug SP

Večernje novosti 14.01.2019
Srpski rukometaši imali 17 tehničkih grešaka. Pobeda nad Korejom ostavlja naše u igri. HOD po pretankoj liniji između druge faze i razigravanja za plasman ne trpi 17 tehničkih grešaka u duelu sa direktnim rivalom za treće mesto u grupi… »
Svetsko prvenstvo: Poraz od Brazila tek sada boli, Rusi i Nemci igrali nerešeno

Svetsko prvenstvo: Poraz od Brazila tek sada boli, Rusi i Nemci igrali nerešeno

Hot sport 14.01.2019
Pravi dar-mar nas čeka u poslednja dva kola na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj, Srbiju tek sada boli poraz od Brazila. Eh, taj Brazil? Zar je moralo? Samo dva sata pošto su izabranici Nenada Peruničića poraženi od ‘karioka’, Rusi su… »
JOŠ IMA NADE! Evo kako Srbija može da prođe dalje!

JOŠ IMA NADE! Evo kako Srbija može da prođe dalje!

Sportske.net 14.01.2019
Ipak, ne zavisi sve od nas, jedan dodatni uslov bi morao da bude ispunjen. Posle današnjeg poraza od selekcije Brazila, mnogi su već prežalili reprezentaciju Srbije po pitanju plasmana u drugu fazu Svetskog prvenstva, odnosno među tri prvoplasirane… »
Loša vest za Srbiju: Rusija šokirala Nemce

Loša vest za Srbiju: Rusija šokirala Nemce

Mozzart sport 14.01.2019
Domaćinu samo bod... Loša vest za srpske rukometaše stigla je i nešto kasnije ove večeri iz Berlina. Tamo je Rusija priredila iznenađenje i osvojila bod u neizvesnom duelu protiv Nemačke (28:28). Timur Dibirov je sa osam golova bio najefikasniji… »
Peruničić: Kriv sam, ali ne mogu da promenim glavu igrača

Peruničić: Kriv sam, ali ne mogu da promenim glavu igrača

Dnevnik 14.01.2019
BERLIN: Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničih preuzeo je krivicu za današnji poraz od Brazila na Svetskom prvenstvu u Berlinu od 24:22, ali i konstatovao da neke stvari ne može da promeni. "Zatečen sam mentalnom blokadom momaka koji… »
Rukometaši Srbije: Borićemo se do kraja

Rukometaši Srbije: Borićemo se do kraja

Mondo 14.01.2019
Naši rukometaši poručili da se neće predati iako su im šanse za prolaz u drugi krug minimalne. Godinama čekamo da rukometna reprezentacija Srbije zapleše na velikoj sceni, a čini se da se ništa neće promeniti ni na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj… »
Peruničić: Ja sam jedini krivac, ja biram ove momke!

Peruničić: Ja sam jedini krivac, ja biram ove momke!

Sportski žurnal 14.01.2019
Srbija je izgubila od Brazila sa 22:24 u trećem kolu grupne faze Svetskog prvenstva u Danskoj i Nemačkoj, pa je sada plasman u drugu fazu takmičenja veoma daleko. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić rekao je posle današnjeg… »
Hrvatska dominantna protiv Makedonije za 3/3 na SP

Hrvatska dominantna protiv Makedonije za 3/3 na SP

N1 Info 14.01.2019
Rukometna reprezentacija Hrvatske zabeležila je i treću pobedu na Svetskom prvenstvu savladavši Makedoniju u okviru trećeg kola u Grupi B. Rukometaši Hrvatske slavili su i u trećem meču na Svetskom prvenstvu nakon što su u trećem kolu Grupe B sa… »
Peruničić: Igrači imaju sumnju ili traume

Peruničić: Igrači imaju sumnju ili traume

Vesti online 14.01.2019
Sekektor srpskih rukometaša Nenad Peruničić bio je vidno zabrinut posle drugog poraza na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj. “Orlovi” su u Berlinu izgubili od Brazila 24:22 i tako svoje šanse za plasman u naredni krug sveli na minimum. –… »
Duvnjak i Šego "razbili" Makedoniju!

Duvnjak i Šego "razbili" Makedoniju!

Mondo 14.01.2019
Eks-jugoslovenski derbi na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj, lakše nego se očekivalo pripao je rukometašima Hrvatske, koji su deklasirali Makedoniju - 31:22 (16:11). Makedonci još uvek traže prvu pobedu nad Hrvatskom, koja je na krilima… »
Peruničić surovo iskren na tajm-autu, jeste li čuli šta je rekao igračima?

Peruničić surovo iskren na tajm-autu, jeste li čuli šta je rekao igračima?

Sportske.net 14.01.2019
Ako ste propustili današnju utakmicu, možda ćete u ovih pola minuta snimka sa tajm-auta dobiti najbolji odgovor kako su naši reprezentativci izgledali protiv Brazila... Nadali smo se posle odlične premijere protiv Rusije da bi ova podmlađena… »
Nenad Peruničić: Igrači ne razmišljaju turnirski, fali im zrelost – ali odgovornost je moja!

Nenad Peruničić: Igrači ne razmišljaju turnirski, fali im zrelost – ali odgovornost je moja!

Hot sport 14.01.2019
Iako je bio prilično besan na svoje izabranike tokom meča sa Brazilom, selektor reprezentacije Srbije prihvatio je svu odgovornost za težak poraz. Prvu reakciju na poraz rezultatom 24:22 Peruničić je dao za TV ArenaSport. – Moja je krivica što… »
Rukometaši izgubili od Brazila na Svetskom prvenstvu

Rukometaši izgubili od Brazila na Svetskom prvenstvu

Radio 021 14.01.2019
Rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas od Brazila sa 24:22, u trećem kolu Grupe A na Svetskom prvenstvu. Srbija je zabeležila drugi vezani poraz u Berlinu, posle nerešenog rezultata sa Rusijom na početku takmičenja. Reprezentacija Srbije… »
Kraj: Srbija – Brazil 22:24

Kraj: Srbija – Brazil 22:24

Večernje novosti 14.01.2019
Srpski rukometaši doživeli su drugi uzastopni poraz u prvoj fazi planetarnog šampionata. Rukometaši Srbije doživeli su drugi uzastopni poraz u prvoj fazi šampionata sveta. Posle Francuske, bolji od našeg tima bio je i Brazil 24:22 (14:11). "Orlovi"… »
SP - Maestralni Milosavljev branio nemoguće, ali "Orlovima" presudila strašna serija Brazila!

SP - Maestralni Milosavljev branio nemoguće, ali "Orlovima" presudila strašna serija Brazila!

Sportske.net 14.01.2019
Kobno je bilo prvo poluvreme u Berlinu. Rukometaši Srbije su izgubili protiv Brazila rezultatom 24:22 u trećem kolu Svetskog prvenstva u Nemačkoj i Danskoj. Utakmica je krenula u izjednačenom ritmu, igralo se gol za gol dok Brazilci nisu napravili… »
Svetsko prvenstvo: Neverovatan broj grešaka koštao Srbiju poraza, Peruničić besneo!

Svetsko prvenstvo: Neverovatan broj grešaka koštao Srbiju poraza, Peruničić besneo!

Hot sport 14.01.2019
Rukometaši Srbije poraženi su od Brazila rezultatom 24:22 (14:11) u trećem kolu Svetskog prvenstva u Nemačkoj. Posle remija sa Rusijom i očekivanog poraza od Francuske, za Srbiju slede dva ključna meča na planetarnom šampionatu protiv Brazila i… »
Ne ide nam taj rukomet: Brazilci nas bacili na patos

Ne ide nam taj rukomet: Brazilci nas bacili na patos

Mozzart sport 14.01.2019
Orlovi će teško do naredne runde posle poraza od selekcije iz Južne Amerike – 24:22. Godina prolaze, nadanja ne jenjavaju, ali rezultata – nema. I pitanje je hoće li ih biti u bliskoj budućnosti. Rukometna reprezentacija Srbije doživela je drugi… »
Tajm-aut peruničića na kom je sve izašlo iz njega: Šta je ziheraši? Alibi igrač, gde si?! Fuj bre! (video)

Tajm-aut peruničića na kom je sve izašlo iz njega: Šta je ziheraši? Alibi igrač, gde si?! Fuj bre! (video)

Hot sport 14.01.2019
Selektor srpskih rukometaša na jednom od tajm-auta u drugom poluvremenu nije štedeo svoje igrače. Blago rečeno. Utakmicu protiv Brazila obeležile su neverovatne greške srpskih igrača i prodate lopte koje su ih koštale mnogo lako primljenih golova… »
Srbija je bila pogubljena, Brazil je zaslužio pobedu!

Srbija je bila pogubljena, Brazil je zaslužio pobedu!

Mondo 14.01.2019
Rukometna reprezentacija Srbije doživela je poraz od Brazila u meču 3. kola Grupe A na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj. Ništa od drugog kruga, šanse teoretske. Da se negde broje izgubljene lopte i da se za to dobijaju nagrade, Srbija bi… »
Srbija greškama poklonila pobedu Brazilu

Srbija greškama poklonila pobedu Brazilu

N1 Info 14.01.2019
Srbija je poražena od Brazila u trećem kolu Svetskog prvenstva u rukometu rezultatom 24:22. Srpski rukometaši su ovako maltene izgubili sve mogućnosti da se plasiraju u drugu fazu. Srbija je igrala veoma loše protiv Brazila i jedino je u prvih osam… »
Novi poraz srpskih rukometaša na Svetskom prvenstvu

Novi poraz srpskih rukometaša na Svetskom prvenstvu

Danas 14.01.2019
Rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas od Brazila sa 24:22, u trećem kolu Grupe A na Svetskom prvenstvu. Srbija je zabeležila drugi vezani poraz u Berlinu, posle nerešenog rezultata sa Rusijom na početku takmičenja. Reprezentacija Srbije… »
Srbija prokockala šanse protiv Brazila

Srbija prokockala šanse protiv Brazila

Vesti online 14.01.2019
Rukometaši Srbije poraženi su od Brazila 22:24 u Berlinu, u trećem kolu Grupe A Svetskog prvenstva u Nemačkoj i Danskoj. Ključni meč za obe selekcije kako bi zadržale šanse za dalji plasman pripao je Brazilu zahvaljujući nerezonskim greškama… »
Promene u sastavu "orlova" pred Brazil

Promene u sastavu "orlova" pred Brazil

Mondo 14.01.2019
Selektor Nenad Peruničić odlučio je da za predstojeći meč na Svetskom prvenstvu napravi i drugu izmenu. Rukometna reprezentacija Srbije u ponedeljak od 15.30 časova igra treći meč u okviru A grupe Svetskog prvenstva. Posle nesrećnog remija sa… »
Promena na golu u sastavu Orlova, Milosavljev menja Cuparu protiv Brazila

Promena na golu u sastavu Orlova, Milosavljev menja Cuparu protiv Brazila

Sportski žurnal 14.01.2019
Golman skopskog Vardara je i prošle godine bio deo tima koji je učestvovao na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj, ali nije imao priliku da brani, odnosno, da se nađe u sastavu od 16 igrača. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić… »
Promena pred brazil: Peruničić menja golmana za meč odluke

Promena pred brazil: Peruničić menja golmana za meč odluke

Hot sport 14.01.2019
Selektor reprezentacije Srbije odlučio se na još jednu izmenu. Umesto Vladimir Cupare na utakmici protiv Brazila gol će bratniti Dejan Mirosavljev. Član skopskog Vardara i prethodne godine bio je deo nacionalnog tima koji je igrao Evropsko prvenstvo u… »
Nova rokada u sastavu "Orlova"

Nova rokada u sastavu "Orlova"

Sportske.net 14.01.2019
Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić odlučio se za još jednu rokadu u sastavu pred duel sa Brazilom. Muška rukometna reprezentacija Srbije od 15 časova i 30 minuta igra verovatno odlučujuću utakmicu u preliminarnoj fazi… »

Vesti dana »