Povezane vesti

Bogdanović sasvim dobar, Harden dao 57 poena (VIDEO)

Bogdanović sasvim dobar, Harden dao 57 poena (VIDEO)

Vesti online 15.01.2019
Posle Denvera s 40 poena Nikole Jokića i Sakramento na svom terenu savladao Portland (115:107). Bogdan Bogdanović je bio drugi najefikasniji igrač Sakramenta. Za 32 minuta dao je 18 poena (6-7 za dva, 2-3 za tri). Nemanja Bjelica za 22 minuta postigao… »
Harden o 57 poena: Znao sam da moramo da pobedimo

Harden o 57 poena: Znao sam da moramo da pobedimo

N1 Info 15.01.2019
Košarkaš Hjustona Džejms Harden istakao je da je u odsustvu tri startera morao da preuzme odgovornost u meču protiv Memfisa. Rakete su, bez Krisa Pola, Erika Gordona i Klinta Kapele, slavile sa ubedljivih 112:94. Harden je ostravio rekord sezone sa 57… »
Bogdanović vodio Kingse do pobede protiv Portlanda

Bogdanović vodio Kingse do pobede protiv Portlanda

Politika 15.01.2019
SAKRAMENTO – Košarkaši Sakramenta, uz 18 poena Bogdana Bogdanovića i četiri Nemanje Bjelice, pobedili su na svom terenu Portland 115:107 u NBA ligi. Bogdanović je za 31 minut imao samo dva promašaja iz igre (8/10), tri puta je asistirao i uhvatio… »
Sjajni Bogdan srušio i Portland, ni minut košarke za Srbe u Los Anđelesu (video)

Sjajni Bogdan srušio i Portland, ni minut košarke za Srbe u Los Anđelesu (video)

Mozzart sport 15.01.2019
Bogdanović ubacio 18, a Bjelica četiri poena u slavlju Sakramenta (115:107). Bogdan Bogdanović je još jednom bio jedan od najistaknutijih pojedinaca u pobedi Sakramenta, ovoga puta nad Portlandom rezultatom 115:107. Srpski as je ubacio 18 poena, uz… »
NBA: Harden sam postigao ‘pola’ poena Hjustona u pobedi nad Memfisom, odlična rola Bogdana Bogdanovića

NBA: Harden sam postigao ‘pola’ poena Hjustona u pobedi nad Memfisom, odlična rola Bogdana Bogdanovića

Hot sport 15.01.2019
Džejms Harden je ponovo upao u centar pažnje posle noćašnjeg duela u Hjustonu. Nastavio je američki košarkaš sa sjajnim partijama, a protiv Memfisa u pobedi svog tima od 112:94 ubacio je čak 57 poena. Ono što je najzanimljivije, jeste izuzetno… »
Hardenovih 57 za rušenje Kobijevog niza! Ovacije Parkeru u San Antoniju (video)

Hardenovih 57 za rušenje Kobijevog niza! Ovacije Parkeru u San Antoniju (video)

Mozzart sport 15.01.2019
Fantastični Brada demonstrirao silu protiv Memfisa (112:94). Džejms Harden igra košarku života! Brada je ubacio neverovatnih 57 poena u pobedi svog Hjustona nad Memfisom (112:94) i dodatno pomerio istorijske granice. Ovo je sjajnom asu Roketsa bio 17… »
Bogdanove čarolije, ovacije "sinu Toniju", ovo je i za Hardenove standarde neverovatno!

Bogdanove čarolije, ovacije "sinu Toniju", ovo je i za Hardenove standarde neverovatno!

Sportske.net 15.01.2019
Bogdanović odličan u novoj pobedi Kingsa. Teo i Bobi gledali kako Dejvis rastura Kliperse. U Teksasu doček za Bogove za Tonija Parkera, Džejms Harden kao mašina, juri Čembrlena! Nova pobeda Kingsa, nova dobra partija Bogdanovića. Srbin je kao… »
Bogdan odličan, slavlje Divca, 'teror' Dejvisa u LA

Bogdan odličan, slavlje Divca, 'teror' Dejvisa u LA

N1 Info 15.01.2019
Košarkaši Sakramenta pobedili su na svom terenu Portland 115:107 o trećim uzastopnim trijumfom zadržai priključak sa timovima koji se bore za mesto u plej-ofu. Kingsi su sa učinkom 23-21 deseti u Zapadnoj konferenciji, dok su Blejzersi posle drugog… »
Bogdanović se istakao u pobedi Sakramenta

Bogdanović se istakao u pobedi Sakramenta

Novi magazin 15.01.2019
Košarkaši Sakramenta pobedili su u noći između ponedeljka i utorka Portland sa 115:107 u NBA ligi. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović bio je drugi najefikasniji u Sakramentu sa 18 poena, a tokom 32 minuta na terenu imao je i tri asistencije, dva… »
Može i sam - Harden sa 57 poena srušio Memfis

Može i sam - Harden sa 57 poena srušio Memfis

N1 Info 15.01.2019
Košarkaši Hjustona ubedljivo su pobedili Memfis 112:94, a još jednu sjajnu partiju pružio je Džejms Harden. Rakete su u drugoj i trećoj četvrtini (63:41) rešile pitanje pobednika, a najbolji igrač tima iz Teksasa je u odsustvu povređenih Krisa… »

Vesti dana »