Povezane vesti

Rasim Ljajić sam sebe prijavio Tužilaštvu

Rasim Ljajić sam sebe prijavio Tužilaštvu

Radio 021 15.01.2019
Ministar trgovine Rasim Ljajić prijavio je sam sebe Tužilaštvu za organizovani kriminal nakon kleveta Vojislava Šešelja da je vođa narko-kartela, piše "Blic". Ljajić je za list potvrdio da je odlučio sam sebe da prijavi jer mu je dosta da, kako… »
Cirkus: Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu posle optužbi Šešelja!

Cirkus: Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu posle optužbi Šešelja!

Pravda 15.01.2019
Ministar trgovine Srbije Rasim Ljajić prijavio je sam sebe Tužilaštvu za organizovani kriminal posle optužbi predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja da je vođa narko-kartela. Ljajić je rekao da je odlučio sam sebe da prijavi jer mu… »
Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu

Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu

IndeksOnline 15.01.2019
BEOGRAD – Ministar trgovine Srbije Rasim Ljajić prijavio je sam sebe Tužilaštvu za organizovani kriminal nakon kleveta Vojislava Šešelja da je vođa narko-kartela, piše sutrašnji „Blic“. Ljajić je za list potvrdio da je odlučio da prijavi… »
Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu posle optužbi Šešelja

Ljajić prijavio sam sebe Tužilaštvu posle optužbi Šešelja

N1 Info 15.01.2019
Ministar trgovine Srbije Rasim Ljajić prijavio je sam sebe Tužilaštvu za organizovani kriminal posle optužbi predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja da je vođa narko-kartela. Ljajić je za Blic rekao da je odlučio sam sebe da… »
Ljajić tužio sam sebe zbog Šešeljeve knjige i uvreda

Ljajić tužio sam sebe zbog Šešeljeve knjige i uvreda

RTV 15.01.2019
BEOGRAD - Ministar trgovine Srbije Rasim Ljajić prijavio je sam sebe Tužilaštvu za organizovani kriminal nakon kleveta Vojislava Šešelja da je vođa narko-kartela, piše i "Blic". Ljajić je za list potvrdio da je odlučio sam sebe da prijavi jer mu… »

Vesti dana »