Povezane vesti

Jer Amerika nema pljeskavice: Tramp naručio 300 hamburgera, pomfrit i picu za sve (video)

Jer Amerika nema pljeskavice: Tramp naručio 300 hamburgera, pomfrit i picu za sve (video)

Pravda 15.01.2019
Američki predsednik Donald Tramp organizovao je gozbu u Beloj kući, na čijem su se meniju, zbog blokade vlade, našli – burgeri, pomfrit i pica. Koledž šampione u američkom fudbalu, tim „Klemson Tajgersa”, Tramp je dočekao sa više od 300… »
Zbog blokade vlade Tramp platio pice i hamburgere gostima u Beloj kući

Zbog blokade vlade Tramp platio pice i hamburgere gostima u Beloj kući

Nova ekonomija 15.01.2019
Američki predsednik Donald Tramp poslužio je pobednike prvenstva u koledž fudbalu hamburgerima i picom zbog delimične blokade vlade. Posluženje je platio iz svog džepa sam predsednik, inače ljubitelj brze hrane, pošto ni osoblje ni kuvari Bele… »
Zbog blokade vlade hamburgeri i pica u Beloj kući

Zbog blokade vlade hamburgeri i pica u Beloj kući

Danas 15.01.2019
Američki predsednik Donald Tramp poslužio je pobednike prvenstva u koledž fudbalu hamburgerima i picom zbog delimične blokade vlade. Neobičan švedski sto bio je priredjen u Beloj kući – gomila hamburgera na srebrnim poslužavnicima, pomfrit u… »
Zbog blokade vlade pice i hamburgeri za goste Bele kuće - hranu platio Tramp

Zbog blokade vlade pice i hamburgeri za goste Bele kuće - hranu platio Tramp

N1 Info 15.01.2019
Američki predsednik Donald Tramp poslužio je pobednike prvenstva u koledž fudbalu hamburgerima i picom zbog delimične blokade vlade. Posluženje je platio iz svog džepa sam predsednik, inače ljubitelj brze hrane, pošto ni osoblje ni kuvari Bele… »
Tramp ugostio sportiste u Beloj kući, a zbog blokade vlade morao je sam da organizuje večeru (foto) (video)

Tramp ugostio sportiste u Beloj kući, a zbog blokade vlade morao je sam da organizuje večeru (foto) (video)

Telegraf 15.01.2019
Iako Bela kuća nije objavila detalje oko količine hrane i njene cene, Tramp je rekao da je naredio da se poručio oko 1.000 hamburgera za grupu. Tačno nedelju dana nakon što su pobedili Alabamu i osvojili drugi nacionalni šampionat u američkom… »
Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

Južne vesti 15.01.2019
EPA Nije poznato koliko je sve koštalo Trampa Američki predsednik Donald Tramp organizovao je gozbu u Beloj kući, a na meniju su zbog blokade vlade bili burgeri, pomfrit i pica. Koledž šampione u američkom fudbalu, tim Klemson Tajgersa, Tramp je… »
Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

Radio 021 15.01.2019
Američki predsednik platio je na stotine burgera, jer je osoblje Bele kuće na odsustvu zbog blokade vlade. EPA Nije poznato koliko je sve koštalo Trampa Američki predsednik Donald Tramp organizovao je gozbu u Beloj kući, a na meniju su zbog blokade… »
Tramp spremio večeru za sportiste: Očekivali su raskošan meni, a onda su ugledali sto! (Foto, video)

Tramp spremio večeru za sportiste: Očekivali su raskošan meni, a onda su ugledali sto! (Foto, video)

Kurir 15.01.2019
Igrači američkog fudbala sa Unverziteta Klemson u utakmici za prvaka SAD pobedili su najtrofejniju Alabamu i time su, kako je to običaj, zaslužili posetu i večeru s predsednikom u Beloj kući. Oni su, kako navode svetski mediji, očekivali uživanje… »
Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

Tramp usred blokade napravio gozbu - burgeri, pomfrit i pice

BBC News 15.01.2019
Američki predsednik platio je na stotine burgera, jer je osoblje Bele kuće na odsustvu zbog blokade vlade. Američki predsednik Donald Tramp organizovao je gozbu u Beloj kući, a na meniju su zbog blokade vlade bili burgeri, pomfrit i pica. Koledž… »

Vesti dana »