Povezane vesti

Rustem Mustafa: Dugo i ozbiljno ispitivanje

Rustem Mustafa: Dugo i ozbiljno ispitivanje

RTS 15.01.2019
Bivši komandant Oslobodilačke vojske Kosova Rustem Mustafa izjavio je, posle ispitivanja u Kancelariji specijalnog tužioca u Hagu, da je bio ispitivan kao osumnjičeni svedok, ne navodeći šta znači to tačno znači. "Pozvan sam kao osumnjičeni… »
Mustafa: Ispitivan sam u svojstvu osumnjičenog svedoka

Mustafa: Ispitivan sam u svojstvu osumnjičenog svedoka

Beta 15.01.2019
Bivši komandant Operativne zone Lap, bivše Oslobodilačke vojske Kosova, Rustem Mustafa Remi je danas oko 19.30 sati završio dvodnevno ispitivanje pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu i novinarima je izjavio da je ispitivan kao osumnjičeni svedok… »
Remi Mustafa: Pred Specijalnim sudom sam ispitivan kao osumnjičeni svedok

Remi Mustafa: Pred Specijalnim sudom sam ispitivan kao osumnjičeni svedok

N1 Info 15.01.2019
Bivši komandant Operativne zone Lap, bivše Oslobodilačke vojske Kosova, Rustem Mustafa Remi je danas oko 19.30 sati završio dvodnevno ispitivanje pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu i novinarima je izjavio da je ispitivan kao osumnjičeni svedok… »
Hag: Nastavak saslušanja Mustafe

Hag: Nastavak saslušanja Mustafe

Danas 15.01.2019
Ispitivanje bivšeg komandanta Oslobodilačke Vojske Kosova Rustema Mustafe – Remija nastavljeno je danas u Hagu gde ga ispituju predstavnici Specijalizovanog tužilaštva za ratne zločine na Kosovu. Nije poznato u kom svojstvu je Mustafa pozvan da… »
Rustem Mustafa drugi dan na saslušanju u Hagu

Rustem Mustafa drugi dan na saslušanju u Hagu

RTS 15.01.2019
U Specijalizovanom tužilaštvu u Hagu počeo je drugi dan saslušanja komandanta bivše OVK u zoni Lap, Rustema Mustafe, pozntijeg kao Remi. Mustafa je u sedište Specijalnog suda došao u pratnji svog advokata, Ariana Kocija. Ni Mustafa ni Koci nisu… »
Rustem Mustafa saslušan u Hagu

Rustem Mustafa saslušan u Hagu

Politika 15.01.2019
Rustem Mutafa, prvi od bivših pripadnika tzv. OVK, saslušan je danas Specijalnom tužilaštvu u Hagu o okolnostima pod kojima su se dogodili ratni zločini te paravojne formacije tokom i posle sukoba na Kosovu i Metohiji, javlja RTS, pozivajući se na… »
Nastavlja se saslušanje Mustafe u Hagu

Nastavlja se saslušanje Mustafe u Hagu

Blic 15.01.2019
U Specijalnom tužilaštvu u Hagu danas će biti nastavljeno započeto saslušanje bivšeg komandanta Lapa tzv. OVK Rustema Mustafe - Remija, javili su prištinski mediji. Mustafa je prvi bivši pripadnik tzv. OVK koji je saslušan u haškom Specijalnom… »

Vesti dana »