Povezane vesti
Gruško: Ne mešamo se u grčke stvari
RTS 15.01.2019
Moskva se ne meša u unutrašnje stvari Atine u situaciji u vezi sa imenom Makedonije, ali će nastaviti da iskazuje mišljenje o tom pitanju pošto ono podleže nadležnosti Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, rekao je za "Tas" zamenik ministra spoljnih… »
Rusija: Promena imena Makedonije je nametnuta spolja
Vesti online 15.01.2019
Odluka makedonskog parlamenta o promeni imena te zemlje nametnuta je spolja i ne odražava volju naroda, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova, uz zaključak da bi ovo pitanje trebalo da razmotri Savet bezbednosti UN. "Ovo što vidimo je nastavak… »
Moskva: Promena imena mkd nametnuta, da razmotri SB UN
Mondo 15.01.2019
Odluka makedonskog parlamenta o promeni imena te zemlje nametnuta je spolja i ne odražava volju naroda, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova, uz zaključak da bi ovo pitanje trebalo da razmotri Savet bezbednosti UN. Foto: MONDO/Predrag Vujić… »
Rusija smatra da je promjena imena Makedonije nametnuta spolja
Al Jazeera 15.01.2019
Ovo što vidimo je nastavak procesa vještačke promjene imena države, koja je nametnuta spolja, s ciljem da se Skoplje uvuče u NATO što prije, saopćila je Moskva. Odluka makedonskog parlamenta o promjeni imena te zemlje nametnuta je spolja i ne odražava… »
Vesti dana »
Dramatični snimci iz srca Irana: Eskalacija koja brine svet (video)
Večernje novosti pre 51 minutajoš 26 povezanih
Važan apel preduzeća "Putevi Srbije": I dalje traju pokušaji prevare sa porukama za plaćanje kazni
Nova pre 1 satjoš 19 povezanih







