Povezane vesti

Najavljen kraj velike karijere

Najavljen kraj velike karijere

Vesti online 15.01.2019
Petr Čeh po završetku sezone okačiće golmanske rukavice "o klin". Golman Petr Čeh najavio je da igra poslednju sezonu u karijeri. On je objavio da će u junu, posle 20 godina, završiti karijeru. - Ovo je moja 20. sezona profesionalnog fudbalera… »
Bilo je dosta: Petr Čeh objavio da se povlači na kraju sezone

Bilo je dosta: Petr Čeh objavio da se povlači na kraju sezone

Hot sport 15.01.2019
Češki golman najavio je da napušta fudbal na kraju ove sezone. Nakon što napuni 37. godinu Čeh će okončati karijeru. Rešio je poznati golman da je dosta, 20. i ujedno poslednja profesionalna sezona u karijeri i puno uspeha na travnatim podlogama… »
Golman Petr Čeh na kraju sezone završava karijeru

Golman Petr Čeh na kraju sezone završava karijeru

Beta 15.01.2019
Golman Arsenala Petr Čeh najavio je danas da će na kraju sezone, posle 20 godina, završiti fudbalsku karijeru. Čeh (36) je u junu 2015. godine prešao u Arsenal iz Čelsija, za koji je igrao 11 godina, osvojio četiri titule u Premijer ligi i Ligu… »
Čeh završava karijeru na kraju sezone

Čeh završava karijeru na kraju sezone

Večernje novosti 15.01.2019
Već 15 godina igram u Premier ligi, osvojio sam sve trofeje, imam osećaj da sam uradio sve što je trebalo – objavio je iskusni golman Arsenala. Legendarni golman Peter Čeh (36) najavio je da je ovo njegova poslednja igračka sezona. Golman Arsenala… »
Kraj za legendu među stativama!

Kraj za legendu među stativama!

Sportske.net 15.01.2019
Na kraju ove sezone povlači se jedan od najboljih golmana u ovom veku. Petr Čeh je najavio kraj karijere na kraju sezone. Ovakav potez je bio donekle i očekivan, pošto je golman Arsenala i nekadašnji golman Čelsija, osvojio sve što se moglo… »
Čeh najavio da završava karijeru na kraju sezone

Čeh najavio da završava karijeru na kraju sezone

Mozzart sport 15.01.2019
Vreme je za penziju. Izgleda da je vreme da se kaže zbogom igranju fudbala. Petr Čeh se oglasio na društvenoj mreži Tviter i najavio da će na kraju ove sezone okačiti rukavice o klin. Čeh ima 36 godina tako da je ovakva odluka i razumljiva… »
Čeh u penziji po završetku sezone

Čeh u penziji po završetku sezone

N1 Info 15.01.2019
Iskusni češki golman Peter Čeh je saopštio da će po završetku sezone u Arsenalu okačiti rukavice o klin. 36-godišnjem češkom čuvaru mreže na leto ističe ugovor sa Tobdžijama, posle čega će u zasluženu igračku penziju. Peter Čeh je… »

Vesti dana »