Повезане вести
Тото: Песма "Африка" се вратила кући у Африку
Радио 021 15.01.2019
Уметник из Намибије поставио је звучну инсталацију која ће пуштати необјашњиво чувени хит у пустињи. Макс Сиедентопф Овако изгледа соларна инсталација у сред пустиње Најстарија пустиња на свету добија и једну од најслушанијих… »
Пустиња Намиб: Вечна музика на соларне батерије
ПЦ Пресс 15.01.2019
Најстарија пустиња на свету ускоро би могла да добије соундтрацк, а у облику песме „Африца“ коју изводи Тото. Наиме, ради се о томе да је намибијски уметник Макс Сиедентопф осмислио звучну инсталацију, у оквиру које је замишљено… »
Тото: Песма „Африка" се вратила кући у Африку
Јужне вести 15.01.2019
Макс Сиедентопф Овако изгледа соларна инсталација у сред пустиње Најстарија пустиња на свету добија и једну од најслушанијих песама - „Африка" групе Тото. Намибијски уметник Макс Сидентоф поставио је звучну инсталацију у… »
Тото: Песма „Африка“ се вратила кући у Африку
Данас 15.01.2019
Најстарија пустиња на свету добија и једну од најслушанијих песама – „Африка“ групе Тото. Намибијски уметник Макс Сидентоф поставио је звучну инсталацију у пустињи Намиб у знак поштовања према овом поп класику. Тако се песма… »
Вести дана »
Новосадски средњошколци сутра бојкотују наставу у знак подршке Јаћимовићима и Дијани Хрки
НовиСад.цом пре 2 сатајош 31 повезана
Погинуло свих 20 чланова посаде у паду турског војног авиона, Ердоган изразио саучешће
РТВ пре 5 сатијош 37 повезаних
Јаћимовић не одустаје од штрајка глађу у Новом Саду: „Одавде нас не могу склонити“
Сербиан Невс Медиа пре 3 сатајош 43 повезане
Град Загреб забранио "За дом спремни" на концертима и јавним догађајима
РТВ пре 29 минутајош 24 повезане





