Povezane vesti

Dragičević: Ne interesuju me montirani procesi

Dragičević: Ne interesuju me montirani procesi

RTV 15.01.2019
BANJALUKA - Otac nastradalog mladića Davida Dragičevića oglasio se danas prvi put nakon što je protiv njega podignuta krivična prijava i poručio da ga ne interesuju montirani procesi institucija Republike Srpske protiv njega i da neće prestati da… »
Davor Dragičević: Ne interesuju me montirani procesi, idem do kraja

Davor Dragičević: Ne interesuju me montirani procesi, idem do kraja

Slobodna Evropa 15.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog 21-godišnjeg mladića Davida Dragičevića, izjavio je da ga ne interesuju montirani procesi institucija Republike Srpske protiv njega i da neće prestati da se bori sve dok ubice njegovog sina ne budu kažnjene… »
Davor Dragičević: Ne interesuju mu vaši montirani procesi, idem do kraja

Davor Dragičević: Ne interesuju mu vaši montirani procesi, idem do kraja

Novi magazin 15.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog 21-godišnjeg mladića Davida Dragičevića, izjavio je da ga ne interesuju montirani procesi institucija Republike Srpske protiv njega i da neće prestati da se bori sve dok ubice njegovog sina ne budu kažnjene… »
Davor Dragićević: Ne zanimaju me montirani procesi, istinu znam, treba mi pravda

Davor Dragićević: Ne zanimaju me montirani procesi, istinu znam, treba mi pravda

N1 Info 15.01.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog 21-godišnjeg mladića Davida Dragičevića, izjavio je da ga ne interesuju montirani procesi institucija Republike Srpske protiv njega i da neće prestati da se bori sve dok ubice njegovog sina ne budu kažnjene… »
„Jednog dana ću leći kraj Davida“ Davor Dragičević ponovo se oglasio, poručio da od pravde neće odustati

„Jednog dana ću leći kraj Davida“ Davor Dragičević ponovo se oglasio, poručio da od pravde neće odustati

Blic 15.01.2019
Montirani procesi me ne zanimaju, jedino me mogu ubiti kao mog sina Davida, ali neću im dati tu priliku, ni šansu. Uskoro sam sa vama, poručio je Davor Dragičević na Fejsbuk grupi „Pravda za Davida“. Davorovu poruku prenela je njegova bivša… »

Vesti dana »