Povezane vesti
Trinkijeri: Veliko je srce mojih igrača!
Mondo 15.01.2019
Trener Partizana čestitao Monaku na "školovanju" svoje ekipe, čijom reakcijom u četvrtoj četvrtini je izuzetno zadovoljan. Partizan je od Monaka gubio svih 40 minuta, ali je u finišu, posle rekordnih "minus 21" u 28. minutu, bio na korak od toga da… »
Trinkijeri o školskom autobusu, pranju ruku u Moravi i srcu njegovih igrača
Sportske.net 15.01.2019
Slikovit i srčan je bio trener Partizana posle poraza od Monaka. Trener Partizana Andrea Trinkijeri rešio je da vidi dobre stvari u večerašnjem porazu od Monaka. "Čestitam Monaku, igrali su izuzetno solidnu utamicu. Istina je da su nas stavili u školski… »
Trinkijeri: Nadam se da nas više niko neće slati u školu
Mozzart sport 15.01.2019
“Prvi put u svojih 25 godina rada čujem da mi neko kaže kako moja ekipa nema srca“, ostao je u čudu italijanski stručnjak. Propustili su košarkaši Partizana voz za pobedu nad Monakom u Beogradu, ali su posle velikih 20 poena minusa uspeli da iskreiraju… »
Trinkijeri: Stavili su nas u školski autobus i vozili po Beogradu 40 minuta
Sportski žurnal 15.01.2019
Andrea Trinkijeri nije bio srećan zbog poraza Partizana, ali je istakao karakter svog tima. – Stavili su nas u školski autobus i vozili po Beogradu 40 minuta. Istina je da smo imali sjajan povratak u meč, samo neki detalji su odlučili da ne dođemo do… »
Vesti dana »

Pitali Trampa o dronovima u Poljskoj dok je izlazio iz restorana (VIDEO)
Danas pre 43 minutajoš 64 povezane

Vremenska prognoza za petak, 10. septembar 2025: Danas u Srbiji promenljivo oblačno i toplo, popodne
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih

'Petarda': Debakl Srbije protiv Engleske, uz tenzije na tribinama i povike 'Piksi, odlazi'
BBC News pre 33 minutajoš 41 povezana