Povezane vesti

Tači ispitivanja u Hagu nazvao 'nepravdom nad oslobodiocima'

Tači ispitivanja u Hagu nazvao 'nepravdom nad oslobodiocima'

Slobodna Evropa 16.01.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači komentarisao je u sredu ispitivanja koja se vode sa bivšim komandantima Oslobodilačke vojske Kosova pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu. Bivši komandant za region Drenice Sami Ljuštaku danas se pojavio pred… »
Luštaku se pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu branio ćutanjem

Luštaku se pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu branio ćutanjem

Novi magazin 16.01.2019
Bivši komandant Oslobodilačke vojske Kosova za zonu Drenice Sami Luštaku branio se danas pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu ćutanjem, javili su prištinski mediji sa lica mesta. On je bio u prostorijama Specijalnog tužilaštva u Hagu od 10 do 15… »
Tači: U Hagu nepravda nad oslobodiocima

Tači: U Hagu nepravda nad oslobodiocima

Danas 16.01.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je danas da je ispitivanje bivših komandanta Oslobodilačke vojske Kosova pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu „nepravda nad oslobodiocima“. Bivši komandant OVK, zone Lapa, Rustem Mustafa ispitivan je pred… »
Rustem Mustafa ispitivan 16 sati, Tači kaže "nepravda nad oslobodiocima"

Rustem Mustafa ispitivan 16 sati, Tači kaže "nepravda nad oslobodiocima"

N1 Info 16.01.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je da je ispitivanje bivših komandanta Oslobodilačke vojske Kosova pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu "nepravda nad oslobodiocima". Bivši komandant tzv. OVK, zone Lapa, Rustem Mustafa - Remi ispitivan je pred… »
Mustafa: Ispitivan sam kao osumnjičeni svedok

Mustafa: Ispitivan sam kao osumnjičeni svedok

RTS 16.01.2019
Komandant bivše OVK, Rustem Mustafa, izjavio je sinoć nakon ispitivanja u Kancelariji specijalnog tužioca u Hagu, da je bio ispitivan "kao osumnjičeni svedok". "Pozvan sam kao osumnjičeni svedok. Bilo je to dugo ispitivanje, danas se završilo… »
Mustafa: Ispitivan sam u svojstvu osumnjičenog svedoka

Mustafa: Ispitivan sam u svojstvu osumnjičenog svedoka

Danas 16.01.2019
Bivši komandant Operativne zone Lab, bivše Oslobodilačke vojske Kosova, Rustem Mustafa Remi je danas oko 19.30 sati završio dvodnevno ispitivanje pred Specijalnim tužilaštvom u Hagu i novinarima je izjavio da je ispitivan kao osumnjičeni svedok… »

Vesti dana »