Povezane vesti
Otac iz Ohaja pravi iglo za ćerku sa invaliditetom
Južne vesti 16.01.2019
Daniel Thoms Greg i Keti imaju devetoro usvojene dece Jedan otac iz Ohaja odlučio je da napravi iglo za ćerku sa invaliditetom. Zbog šireg i višeg ulaza od onih koji igloi obično imaju, Greg Ajhornova ćerka Zahara mogla je da invalidskim kolicima uđe u… »
Otac iz Ohaja pravi iglo za ćerku sa invaliditetom
Radio 021 16.01.2019
„Budi kao Greg“ - odzvanja društvenim mrežama. Daniel Thoms Greg i Keti imaju devetoro usvojene dece Jedan otac iz Ohaja odlučio je da napravi iglo od snega za ćerku sa invaliditetom. Zbog šireg i višeg ulaza od onih koji igloi obično imaju, Greg… »
Otac na Ohaju pravi iglo za ćerku sa invaliditetom
Danas 16.01.2019
Jedan otac iz Ohaja odlučio je da napravi iglo od snega za ćerku sa invaliditetom. Zbog šireg i višeg ulaza od onih koji igloi obično imaju, Greg Ajhornova ćerka Zahara mogla je da uđe u njega invalidskim kolicima. Za korisnike društvneih mreža ono što… »
Vesti dana »
Cela Srbija u crvenom, počinje poslednji toplotni talas: Spremite se za temperature iznad 40 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 4 povezane
Ruski "iljušin" od danas pomaže u gašenju požara u Deliblatskoj peščari
RTS pre 44 minutajoš 4 povezane
Iran zemljama Persijskog zaliva: Sve vidimo; Izrael: Gradimo prostoriju za vešanje, biće i kabine za gledanje
RTS pre 44 minutajoš 1 povezana
Narodna banka Srbije objavila kurs evra za 20. avgust: Menjačnice po ovim vrednostima prodaju valute
Mondo pre 43 minutajoš 1 povezana




