Povezane vesti

NDžAJ stigao u Beograd: Svi su mi rekli - Partizan

NDžAJ stigao u Beograd: Svi su mi rekli - Partizan

Večernje novosti 16.01.2019
Pričao sam sa mnogo ljudi, familijom, direktorom Ilievom i odlučio se za ovaj korak. Došao sam u klub sa velikom tradicijom - priča Ndžaj. PARTIZAN je klub sa velikom tradicijom i zato sam ga izabrao i pored ponuda koje su stizale iz Turske i… »
Ndžai: Partizan je veoma važan korak u mojoj karijeri

Ndžai: Partizan je veoma važan korak u mojoj karijeri

Vesti online 16.01.2019
Novo pojačanje crno-belih Musa Ndžai iz norveškog Stabeka stiglo je u Beograd. - Znam da je Partizan klub sa velikom tradicijom i da je igrao vrlo dobro u Evropi prošle sezone. U pitanju je veoma respektabilan klub. Nisam znao mnogo toga, ali sam… »
Stiglo Partizanovo pojačanje: Zvezda je dosta ispred nas, ali u fudbalu je sve moguće

Stiglo Partizanovo pojačanje: Zvezda je dosta ispred nas, ali u fudbalu je sve moguće

Mozzart sport 16.01.2019
"Uveren sam da je u pitanju veoma važan korak u mojoj karijeri", rekao je Musa Ndžai. Partizanovo novo pojačanje je stiglo iz Norveške u Beograd. U pitanju je Musa Ndžai, koji će staviti paraf na trogodišnji ugovor sa Parnim valjkom. Doskorašnjeg… »
Musa u Beogradu - Kako se čita prezime Partizanovog pojačanja?

Musa u Beogradu - Kako se čita prezime Partizanovog pojačanja?

Sportske.net 16.01.2019
Partizanovo prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku stiglo je u Beograd tokom dana. Na aerodromu je kratko govorio o očekivanjima i izgovoru prezimena koje je mnoge zbunilo. Vicešampion Srbije zakazao je za četvrtak promociju prvog pojačanja u… »
Partizanu izmiče levi bek, hoće li ugrabiti bar desnog?

Partizanu izmiče levi bek, hoće li ugrabiti bar desnog?

Sportske.net 16.01.2019
Namera sportskog sektora bila je da se angažuju pojačanja na bekovskim pozicijama zbog čega crno-beli kreću u ofanzivu na jednu od prioritetnih meta. Vicešampion Srbije promovisaće danas prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku, pošto je u… »

Vesti dana »