Povezane vesti

SP DANSKA NEMAČKA Peruničić: Punom snagom na Nemce (video)

SP DANSKA NEMAČKA Peruničić: Punom snagom na Nemce (video)

Dnevnik 16.01.2019
BERLIN: Selektor reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je danas da će ekipa maksimalno jako pristupiti meču protiv Nemačke, poslednjem u grupnoj fazi, bez obzira na samo teoretske šanse za plasman u drugi krug. (Od našeg specijalnog… »
Peruničić: Idemo svom snagom na Nemce

Peruničić: Idemo svom snagom na Nemce

Hot sport 16.01.2019
Selektor reprezentacije Srbije, Nenad Peruničić, najavio je utakmicu petog kola grupe A sa selekcijom Nemačke u četvrtak (18 časova). Srbiji je potrebna pobeda kako bi se ikako nadala prolasku dalje, a selektor najavljuje hrabru igru svojih pulena… »
Peruničić: To je naš sport, mora da boli

Peruničić: To je naš sport, mora da boli

N1 Info 16.01.2019
Selektor srpskih rukometaša Nenad Peruničić rekao je pred odlučujuću utakmicu grupne faze Svetskog prvenstva sa selekcijom Nemačke da je dao svojim igračima slobodan dan ne zbog nagrade, već ogromne potrošnje i da bi dali sve od sebe… »
Peruničić: Igrali smo jednu od najboljih odbrana na turniru

Peruničić: Igrali smo jednu od najboljih odbrana na turniru

Vesti online 16.01.2019
Selektor rukometaša Srbije Nenad Peruničić dao je svoje mišljenje posle prve pobede Srbije na Svetskom prvenstvu. - Drago mi je zbog ovih momaka. Kod mene nije postojalo razočaranje, postojala je ljutnja zato što sam osećao, kažu svi potrebno je… »
Peruničić: Drago mi je zbog ovih momaka; Marsenić: Vorkapić bi trebalo da nosi reprezentaciju u narednih 10 godina

Peruničić: Drago mi je zbog ovih momaka; Marsenić: Vorkapić bi trebalo da nosi reprezentaciju u narednih 10 godina

Večernje novosti 15.01.2019
Pripremićemo se za Nemačku i dati sve od sebe. Nadam se da ćemo večeras moći da spavamo, jer poslednjih pet dana to nije bio slučaj - kazao je Marsenić. Srpski rukometaši Vukašin Vorkapić i Mijajlo Marsenić ocenili su da je večerašnja pobeda… »

Vesti dana »