Povezane vesti
Spasioci pokušavaju da iz bunara izvuku dvogodišnjeg dečaka
N1 Info 18.01.2019
Spasioci i dalje ulažu velike napore kako bi se približili dvogodišnjem dečaku Hulenu, koji je već pet dana zarobljen u dubokom bunaru na jugu Španije. Procep u koji je propao dečak širok je samo 25 centimetara i dubok čak 100 metara. Dvogodišnji Hulen… »
Dvogodišnji dečak pet dana u bunaru
Danas 17.01.2019
Spasilačke službe na jugu Španije preduzimaju sve napore ne bi li izvukli dvogodišnjeg dečaka Hulena Rosela iz bunara dubine više od 100 metara u koju je upao pre pet dana. Dečak je sa porodicom tokom vikenda otišao na piknik u selu Totalan blizu Malage… »
Drama u Španiji: Spasioci ne odustaju od dečaka u bunaru
Večernje novosti 17.01.2019
Nastavlja se drama u Španiji oko izvlačenja mališana Hulena. Procep širok 25 centimetara, dubok čak 100 metara. DVOGODIŠNjI dečak po imenu Hulen od nedelje je zarobljen u dubokom bunaru na jugu Španije, a stručnjaci procenjuju da će spasiocima biti… »
Vesti dana »
Vlada Srbije sutra odlučuje o sudbini NIS-a - Ministarka energetike poručila: Pred nama su možda najteže odluke u istoriji
Kurir pre 1 minutjoš 51 povezana
Vremenska prognoza: Sutra do 23 stepena, sledeće nedelje hladnije sa kišom
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih
Dijana Hrka 14. dan štrajkuje glađu, veterani kažu - njeno stanje nepromenjeno
Glas Zaječara pre 4 satijoš 10 povezanih





