Povezane vesti
Pregovori May i oporbe o Brexitu bez rješenja
SEEbiz 18.01.2019
LONDON - Pregovori koje je premijerka Theresa May tražila kako bi postigla konsenzus o dogovoru o brexitu zašli su u slijepu ulicu pošto je britanska čelnica ocijenila da je "nemoguće" ispuniti uvjet koji su postavili laburisti. Predsjednik laburista… »
Pregovori May i opozicije o Brexitu bez rješenja
Al Jazeera 18.01.2019
Britanska čelnica ocijenila je da je 'nemoguće' ispuniti uvjet koji su postavili laburisti, uskoro predstavlj zamjenski plan. Pregovori koje je premijerka Velike Britanije Theresa May tražila kako bi postigla konsenzus o dogovoru o Brexitu zašli su u… »
Vesti dana »
Brazilski predsednik: UN nije uspeo da zaštiti žrtve rata u Pojasu Gaze
Novi magazin pre 1 satjoš 21 povezana
Nevreme počinje noćas i trajaće danima Upaljeni meteoalarmi, pljuskovi će najviše pogoditi ove delove zemlje
Alo pre 1 satjoš 17 povezanih
Više hiljada studenata 30. oktobra iz Beograda peške kreće za Novi Sad
Novi magazin pre 12 minutajoš 9 povezanih
Odabrani gosti, dekoracija u znaku ljubavi i bivši muž za mikrofonom: Ana Sević proslavila 40. rođendan, žurka trajala do zore
Story pre 2 satajoš 13 povezanih



