Povezane vesti

SP DANSKA NEMAČKA Peruničić: U skorije vreme bićemo konkurentni svima

SP DANSKA NEMAČKA Peruničić: U skorije vreme bićemo konkurentni svima

Dnevnik 18.01.2019
BERLIN: Rukometna reprezentacija Srbije, sa učinkom od pobede, remija i tri poraza u grupi A, nije uspela da se plasira u drugi krug takmičenja na Svetskom prvenstvu, čiji je zajednički domaćin Nemačka i Danska. (Od našeg specijalnog izveštača)… »
Baš loše: "Očekivao sam više zrelosti"

Baš loše: "Očekivao sam više zrelosti"

Mondo 18.01.2019
Nedeljko Jovanović, nekadašnji as reprezentacije, sada pomoćnik selektora Nenada Peruničića, ne krije da je razočaran učinkom rukometaša Srbije na SP. Foto: MN Press Rukometaši Srbije posle slabih partija u grupnoj fazi Svetskog prvenstva u… »
SP DANSKA NEMAČKA Srbija protiv Bahreina (18.00)

SP DANSKA NEMAČKA Srbija protiv Bahreina (18.00)

Dnevnik 18.01.2019
KOPENHAGEN: Prva faza Svetskog prvenstva u rukometu je završena, a reprezentacija Srbije će u nastavku prvenstva igrati za plasman od 17. do 20. mesta u Kopenhagenu. (Od našeg specijalnog izveštača) Srpski rukometaši u subotu od 18 časova igraju… »
Nedeljko Jovanović razočaran rezultatom rukometaša Srbije na SP

Nedeljko Jovanović razočaran rezultatom rukometaša Srbije na SP

Sportski žurnal 18.01.2019
Rukometaši Srbije doputovali su danas u Kopenhagen, gde će igrati za plasman od 17. do 20. mesta na Svetskom prvenstvu u Danskoj i Nemačkoj. Prvi saradnik selektora muške rukometne reprezentacije Nedeljko Jovanović rekao je da je razočaran… »
Peruničić pred duel za 17. mesto: Cepamo do kraja

Peruničić pred duel za 17. mesto: Cepamo do kraja

Vesti online 18.01.2019
Selektor rukometne reprezentacije Nenad Peruničić navodi kako smo u određenim segmentima bili blizu najjačim protivnicima, ali da rezultati ipak nisu to pokazali. - Kao što sam rekao pre turnira, za mene je razočaranje što nismo u drugoj rundi… »
Peruničić: Ovo je moja krivica, bićemo konkuretni u budućnosti

Peruničić: Ovo je moja krivica, bićemo konkuretni u budućnosti

Mozzart sport 18.01.2019
Orlovi nastavljaju takmičenje u Prezident kupu. Selektor rukometne reprezentacije Srbija Nenad Peruničić, posle eliminacije u prvoj fazi Svetskog prvenstva u Berlinu, izjavio je da je razočaran što ekipa nije prošla dalje, ali da veruje u bolju… »
Peruničić: Prihvatam kritike, ovaj rezultat je neuspeh

Peruničić: Prihvatam kritike, ovaj rezultat je neuspeh

Dnevnik 18.01.2019
BERLIN: Selektor rukometne reprezentacije Srbija Nenad Peruničić, posle eliminacije u prvoj fazi Svetskog prvenstva u Berlinu, izjavio je da je razočaran što ekipa nije prošla dalje, ali da veruje u bolju budućnost jer ima potencijal. Srbija je… »
Peruničić pred put u Dansku: Cepamo do kraja!

Peruničić pred put u Dansku: Cepamo do kraja!

Mondo 18.01.2019
"Razloge poraza uvek tražim u sebi, činjenica je da smo imali malo treninga zajedno", rekao je selektor "orlova" pred razigravanje za 17. mesto. Jutro posle eliminacije sa Svetskog prvenstva u rukometu, odnosno plasmana na utešni "Prezident kup"… »
Poraz rukometaša na kraju svetskog prvenstva

Poraz rukometaša na kraju svetskog prvenstva

Danas 18.01.2019
Muška rukometna Srbije završila je učešće na Svetskom prvenstvu porazom danas od domaćina Nemačke sa 31:23. Srbija je još pre utakmice ostala bez šanse za plasman u narednu fazu takmičenja, pošto je Brazil pobedio Koreju. Reprezentacija Srbije… »
Cupara: Koštale nas tehničke greške; Milić: Prvi put sam igrao pred ovolikom publikom

Cupara: Koštale nas tehničke greške; Milić: Prvi put sam igrao pred ovolikom publikom

Večernje novosti 17.01.2019
Cupara: Igrali smo dobro do nekog 50. minuta; Milić: Razlika nije realna, zaslužili smo bolje. Srpski rukometaš Vladimir Cupara rekao je danas da je na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj napravljen korak napred u odnosu na prošlu godinu. - Ići ćemo na… »

Vesti dana »