Povezane vesti

Dvometraš iz Moskve, koji je sudiji bacao pare, čeka Novaka u osmini finala i šalje mu bahatu poruku: Nisi više dobar kao…

Dvometraš iz Moskve, koji je sudiji bacao pare, čeka Novaka u osmini finala i šalje mu bahatu poruku: Nisi više dobar kao…

Telegraf 19.01.2019
Danil Medvedev, 15. nosilac na AO igra u formi i smara da je spreman za Đokovića. Dvometraš iz Moskve Danil Medvedev (198, 22) biće naredni rival Novaku Đokoviću, koji je eliminisao Kanađanina ruskog porekla Denisa Šapovalova u 3. kolu Australijan… »
Nisam smeo da dozvolim da me izbace iz takta: Đoković shvatio svoju najveću grešku na meču! (audio)

Nisam smeo da dozvolim da me izbace iz takta: Đoković shvatio svoju najveću grešku na meču! (audio)

Telegraf 19.01.2019
Srpski teniser je zadovoljan svojom igrom na meču sa Šapovalovim, ali je ljut na gubitak koncentracije. Najbolji svetski teniser Novak Đoković plasirao se u 4. kolo Australijan opena, pošto je u četiri seta bio bolji od Kanađanina Denisa… »
Krajinović posle poraza: Dobro sam počeo, ali sam napravio previše grešaka (audio)

Krajinović posle poraza: Dobro sam počeo, ali sam napravio previše grešaka (audio)

Telegraf 19.01.2019
Filip Krajinović izgubio u trećem kolu Australijen Opena protiv Borne Ćorića, ali nagovestio razloge za optimizam u 2019. Meč trećeg kola muškog singla odlična poznanika na terenu i van njega je počeo – da nije mogao bolje – po našeg Filipa… »
Krajinović ispao u Melburnu, Hrvat došao do preokreta za 1/8 finala!

Krajinović ispao u Melburnu, Hrvat došao do preokreta za 1/8 finala!

Telegraf 19.01.2019
Borna Ćoruić bolji od našeg igrača u četiri seta. Srbija je ostala samo na jednom predstavniku na Australijan openu, pošto je Filip Krajinović poražen od Borne Ćorića u 3. kolu rezultatom 6:2, 3:6, 4:6, 3:6! Meč je trajao više od dva i po… »
Jeste li videli novi način radovanja Novaka Đokovića? Srbin začudio publiku u Melburnu posle plasmana u 4. kolo (video)

Jeste li videli novi način radovanja Novaka Đokovića? Srbin začudio publiku u Melburnu posle plasmana u 4. kolo (video)

Telegraf 19.01.2019
Prvi reket sveta je očigledno promenio način radovanja. Tačnije, nadogradio ga je. Osim što je doživeo neverovatan pad u trećem setu, kada je posle vođstva od 4:1 morao da ide u četvrti, meč Novaka Đokovića i Denisa Šapovalova je obeležio i… »

Vesti dana »