Povezane vesti
Najstarije novine u Nikaragvi s praznom naslovnom stranom
Radio 021 19.01.2019
Najstarije i najčitanije novine u Nikaragvi su u petak objavile izdanje s praznom naslovnom stranom u znak protesta protiv vladinog sprečavanja uvoza mastila, papira i drugog materijala potrebnog za štampanje novina. "La Prensa" pita svoje čitaoce… »
Nikaragva: Prazna naslovnica najčitanijih novina u znak protesta
Danas 19.01.2019
Najstarije i najčitanije novine u Nikaragvi su u petak objavile izdanje s praznom naslovnom stranom u znak protesta protiv vladinog sprečavanja uvoza mastila, papira i drugog materijala potrebnog za štampanje novina, prenosi Hina. „La Prensa“ pita… »
Novine u Nikaragvi objavile izdanje s praznom naslovnom stranom
N1 Info 19.01.2019
Najstarije i najčitanije novine u Nikaragvi su u petak objavile izdanje s praznom naslovnom stranom u znak protesta protiv vladinog sprečavanja uvoza mastila, papira i drugog materijala potrebnog za štampanje novina. "La Prensa" pita svoje čitaoce… »
Vesti dana »

Dekani novosadskog univerziteta zabrinuti zbog izjava predstavnika vlasti: Zaštitite studente
Radio 021 pre 9 satijoš 11 povezanih

BLOG UŽIVO „Dođoše Nišlije“, „Sloboda miriše na Lale“: Studenti sa juga i severa Srbije zajedno stigli na Terazije, građani uzvikuju „Pumpaj, pumpaj“
Nova pre 34 minutajoš 62 povezane

Patrijarh Porfirije uputio važnu poruku: Apelujem na institucije i učesnike skupa da sutrašnji dan prođe u miru
Kurir pre 34 minutajoš 55 povezanih

Veliki broj građana dočekuje studente koji stižu pred sutrašnji protest u Beogradu
Beta pre 1 satjoš 40 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 1 satjoš 35 povezanih