Povezane vesti
Zakazano: Zvezda jedinu kontrolnu utakmicu na Kipru igra u utorak, protivnik nije previše jak…
Hot sport 20.01.2019
Fudbaleri Crvene zvezde će jedinu kontrolnu utakmicu u prvoj fazi zimskih priprema na Kipru odigrati u utorak, 22. januara, od 17 časova. Protivnik će biti lokalni drugoligaš Akritas Člorakas, a meč će biti na stadionu „Stelos Kurjakidis“, na… »
Prve provere "večitih" - Partizan sa filijalom, Zvezdu testira drugoligaš
Sportske.net 20.01.2019
Aktuelni šampion ipak će odigrati jednu kontrolnu utakmicu tokom boravka na Kipru, dok fudbalere Partizana već danas čeka okršaj sa "filijalom". "Večiti" rivali privode kraju bazičnu fazu priprema za prolećni deo sezone i vrlo brzo će uslediti… »
Zvezdin prvi test u utorak protiv Akritasa
Sportski žurnal 20.01.2019
Crvena zvezda će, ipak, odigrati kontrolnu utakmicu u prvoj fazi priprema. Planirano je da se u utorak 22. januara, dan pre povratka ekipe u Beograd, odradi lakši meč sa kiparskim Akritasom. Reč je o trenutno desetoplasiranom klubu u drugoligaškoj… »
Vesti dana »

Vučić: Sinoć u Nišu zakazala policija, neadekvatno reagovanje i u Bogatiću i drugim mestima
Insajder pre 6 minutajoš 12 povezanih

Čisti se Novakov put do 100. Titule: Gofan šokirao Alkaraza i izbacio ga sa turnira!
Hot sport pre 1 satjoš 12 povezanih

Ministarstvo odbrane Rusije: Šest osoba povređeno u ukrajinskim napadima dronovima
Danas pre 49 minutajoš 9 povezanih

Ovo je trenutak kada su Nišlije gradonačelnika Dragoslava Pavlovića polile vodom i gađale jajima VIDEO
Nova pre 25 minutajoš 7 povezanih