Povezane vesti

Dodik: Šta da kažem kada me u Briselu pitaju zašto u BiH nema vlasti?

Dodik: Šta da kažem kada me u Briselu pitaju zašto u BiH nema vlasti?

Vesti online 20.01.2019
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas da ide u Brisel na sastanak sa čelnim ljudima Evropske unije kako bi pokušao da gradi partnerstvo, ali je ukazao na to da će ta poseta biti pod teretom pitanja zašto… »
Komšić: Verujem da će Dodik poštovati ono što je potpisao

Komšić: Verujem da će Dodik poštovati ono što je potpisao

Vesti online 20.01.2019
Povodom izjava predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika o isključivanju pitanja NATO-a iz agende spoljne politike BiH, oglasio se drugi član Predsedništva BiH Željko Komšić, koji je rekao da Dodik u istu ravan pokušava da stavi… »
Dodik: U Brisel idem da gradim partnerstvo

Dodik: U Brisel idem da gradim partnerstvo

Blic 20.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da ide u Brisel na sastanak sa čelnim ljudima EU kako bi pokušao da gradi partnerstvo. - Videćemo kakvi su planovi EU, koja jeste važan faktor, ali mislim da sve više treba da bude… »
Dodik: U Brisel idem da gradim partnerstvo

Dodik: U Brisel idem da gradim partnerstvo

RTV 20.01.2019
BANJALUKA - Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas da ide u Brisel na sastanak sa čelnim ljudima EU kako bi pokušao da gradi partnerstvo, ali je ukazao da će ta poseta biti pod teretom pitanja zašto na nivou… »
Komšić: Verujem da će Dodik ispoštovati što je potpisao

Komšić: Verujem da će Dodik ispoštovati što je potpisao

RTV 20.01.2019
SARAJEVO - Povodom izjava predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika o isključivanju pitanja NATO-a iz agende spoljne politike BiH, oglasio se drugi član Predsedništva BiH Željko Komšić koji je rekao da Dodik u istu ravan pokušava da stavi… »
Dodik pred odlazak u Brisel: Razgovori o evropskom, a ne o NATO putu! Tamo idem da gradim partnerstvo!

Dodik pred odlazak u Brisel: Razgovori o evropskom, a ne o NATO putu! Tamo idem da gradim partnerstvo!

Kurir 20.01.2019
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da ide u Brisel na sastanak sa čelnim ljudima EU kako bi pokušao da gradi partnerstvo. "Videćemo kakvi su planovi EU, koja jeste važan faktor, ali mislim da sve više treba da bude izmaknuta… »
Komšić: Verujem da će Dodik ispoštovati što je potpisao

Komšić: Verujem da će Dodik ispoštovati što je potpisao

RTS 20.01.2019
Povodom izjava predsedavajućeg Predsedništva BiH Milorada Dodika o isključivanju pitanja NATO-a iz agende spoljne politike BiH, oglasio se drugi član Predsedništva BiH Željko Komšić koji je rekao da Dodik u istu ravan pokušava da stavi… »

Vesti dana »