Povezane vesti

Vežbaj, pi.Da ti materina! Njegov odgovor o gripu postao je hit, a sad je objavljena duža verzija snimka! Evo ko je…

Vežbaj, pi.Da ti materina! Njegov odgovor o gripu postao je hit, a sad je objavljena duža verzija snimka! Evo ko je…

Kurir 20.01.2019
Snimak zagrebačkog penzionera koji je dao originalan odgovor na pitanje da li se boji gripa postao je jedan od najviralnijih videa u regionu. "Ne postoji gripa, zlato moje, 82 godine, nikad bolestan, nikad kod doktora. To zapamtite svi. Sramota… »
Hit u regionu! Toni se obrušio na penzionere: Vežbaj, pi**a ti materina! (video)

Hit u regionu! Toni se obrušio na penzionere: Vežbaj, pi**a ti materina! (video)

Alo 20.01.2019
Hit video osvojio Balkan! "Ne postoji gripa, zlato moje. Imam 82, nikad bolestan, nikad kod doktora. To neka zapamte svi. Sramota, vi penzioneri, uništili ste zdravstvo. Boli me ruka, boli me noga, sve me boli… Vježbaj, p**** ti materina", rekao je… »
On je car! Osvojio je internet! Tviteraši sa Balkana slave dekicu koji je pronašao lek za grip! Urnebesno! (video)

On je car! Osvojio je internet! Tviteraši sa Balkana slave dekicu koji je pronašao lek za grip! Urnebesno! (video)

Kurir 20.01.2019
Odgovor jednog penzionera iz Zagreba na pitanje da li se plaši je nasmejao region. "Ne postoji grip, zlato moje, 82 godine, nikad bolestan, nikad kod doktora. To zapamtite svi. Sramota, penzioneri su uništili zdravstvo. Boli me ruka, boli me noga, sve… »

Vesti dana »