Povezane vesti

ZAR MRTVOG OCA DA JOJ SPOMINJEŠ? Internet se usijao od komentara nakon Slobine izjave o Kijinim roditeljima!

ZAR MRTVOG OCA DA JOJ SPOMINJEŠ? Internet se usijao od komentara nakon Slobine izjave o Kijinim roditeljima!

Svet & Skandal 20.01.2019
Sloba Radanović šokirao je javnost današnjom izjavom o Kiji Kockar. Naime, nakon što je ona juče rekla da je Radanović biseksualac, on je novinarima koji su ga sreli na aerodromu izjavio sledeće: – Ko misli da sam biseksualac, neka pošalje mamu… »
Sloba brutalno odgovorio kiji: Ko misli da sam biseksualac, neka mi pošalje mamu i tatu, pa da vidimo ko će u kakvom stanju…

Sloba brutalno odgovorio kiji: Ko misli da sam biseksualac, neka mi pošalje mamu i tatu, pa da vidimo ko će u kakvom stanju…

Večernje novosti 20.01.2019
Pevač Slobodan Radanović je žestoko odgovorio svojoj bivšoj supruzi Kristini Kockar na njene reči da je on biseksualac. Pevač Slobodan Radanović je žestoko odgovorio svojoj bivšoj supruzi Kristini Kockar na njene reči da je on biseksualac i da… »
ON OVO KIJI PORUČUJE? STRAVIČAN RAT! Sloba: Ko misli da sam BISEKSUALAC, neka mi pošalje mamu i tatu pa da vidi ko će u…

ON OVO KIJI PORUČUJE? STRAVIČAN RAT! Sloba: Ko misli da sam BISEKSUALAC, neka mi pošalje mamu i tatu pa da vidi ko će u…

Svet & Skandal 20.01.2019
Kija Kockar juče je za medije izjavila da Sloba Radanović biseksualac i da pokušava da prikrije tu informaciju seksom sa lakim devojkama kao što je Nataša Šavija i tako podigla veliku prašinu u medijima. Sloba Radanović je danas za portal… »

Vesti dana »