Povezane vesti
Preminuo suprug Nede Arnerić
Večernje novosti 21.01.2019
Milorad je izgubio dugu borbu a teškom bolešću, ali Neda o tome nije imala snage da govori. Glumica Neda Arnerić izgubila je svog voljenog partnera doktora Milorada Mešterovića sredinom decembra o čemu se poverila samo najbližem krugu pirjatelja. Milorad… »
Neda Arnerić pre mesec dana izgubila muža, a sada je jedva progovorila i potvrdila da je preminuo
Telegraf 21.01.2019
- Istina je. Moj suprug je preminuo. Tuga koju osećam je neopisiva - rekla je Neda u kratkom telefonskom razgovoru. Glumica Neda Arnerić (65) sredinom decembra izgubila je muža, doktora Milorada Mešterovića. Milorad je izgubio bitku s dugom i teškom… »
Bio joj je sve! Brat, muž, ljubavnik i prijatelj: Preminuo suprug Nede Arnerić! Glumica slomljena
Kurir 21.01.2019
Glumica Neda Arnerić (65) samo je najužem krugu prijatelja poverila da je njezin muž, dr Milorad Mešterović, sredinom decembra izgubio bitku s dugom i teškom bolešću. Neda i Milorad su se voleli punih 35 godina, a glumica je često isticala da je lekar… »
Vesti dana »
Netanjahu: Izrael će ponovo otvoriti prelaz Rafa kada Hamas preda tela još 3 taoca
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Ko gubi, a ko dobija? Objavljen Trampov mirovni plan: Ovo je svih 28 tačaka za završetak rata u Ukrajini
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
U Bugarskoj i još četiri zemlje uhapšeno 35 ilegalnih trgovaca starinama vrednosti 100 miliona evra
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
"Spremni smo za svaki scenario": Vukić: Beogradske elektrane funkcionišu bez ikakvih problema
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Dosta je bilo straha, izađite na ulice
Danas pre 4 satijoš 1 povezana



