Povezane vesti

Vučić za RTS: Platili smo visoku cenu zbog taksi, niko nam to neće nadoknaditi

Vučić za RTS: Platili smo visoku cenu zbog taksi, niko nam to neće nadoknaditi

RTS 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da je Nemačka više puta rekla da se protivi taksama koje je uvela Priština na robu iz centralne Srbije, a da je Angela Merkel to danas ponovila. Vučić ističe da smo zbog taksi platili visoku cenu… »
Vučić u Davosu opet o medijima: Hoće da mi vežu jezik, da mi zabrane da govorim

Vučić u Davosu opet o medijima: Hoće da mi vežu jezik, da mi zabrane da govorim

N1 Info 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da kritike što je baš on govorio o medijima u Davosu dolaze od onih koji imaju "apriori negativan stav" prema njemu i da na to može samo da se osmehne. "Takvi bi da mi zabrane da govorim, odakle mi pravo… »
Sastanak sa Merkel u Davosu: Vučić: Priština će povući takse, ali smo mi platili visoku cenu (foto)

Sastanak sa Merkel u Davosu: Vučić: Priština će povući takse, ali smo mi platili visoku cenu (foto)

Blic 23.01.2019
Kancelarka Angela Merkel pozvala je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ponovo poseti Berlin, preneo je novinarima srpski predsednik posle sastanka s kancelarkom sa kojom je, kaže, razgovarao najviše o Kosovu i Metohiji i evrointegracijama Srbije… »
Vučić u Davosu: Nemačka je snažno protiv urušavanja normalnih trgovinskih odnosa; EU i SAD brine Kina, mi smo kolateralna…

Vučić u Davosu: Nemačka je snažno protiv urušavanja normalnih trgovinskih odnosa; EU i SAD brine Kina, mi smo kolateralna…

Večernje novosti 23.01.2019
Predsedniku Srbije predstoje i drugi razgovori sa evropskim i svetskim zvaničnicima i predstavnicima biznisa. Predsednik Vučić je ranije najavio da će na ovom 15. po redu susretu sa Merkelovom razgovarati o tome kako da nam pomogne u vezi sa kvotama… »
Vučić: Hoće da mi zavežu jezik, da ne smem da govorim

Vučić: Hoće da mi zavežu jezik, da ne smem da govorim

Beta 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da kritike što je baš on govorio o medijima u Davosu dolaze od onih koji imaju "apriori negativan stav" prema njemu i da na to može samo da se osmehne. "Takvi bi da mi zabrane da govorim, odakle… »
Vučić sa Merkel: Razgovor nije bio jednostavan

Vučić sa Merkel: Razgovor nije bio jednostavan

Mondo 23.01.2019
Predsednik Srbije sastao se danas u Davosu s nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, a nakon toga i sa evropskim komesarom za proširenje i susedsku politiku Johanesom Hanom. Vučić je rekao da je od nemačke kancelarke Angele Merkel čuo da je kompromis… »
Predsednik Srbije o Kosmetu: Priština će povući takse, ali smo platili visoku cenu; Nema ništa od ujedinjenja Mitrovice

Predsednik Srbije o Kosmetu: Priština će povući takse, ali smo platili visoku cenu; Nema ništa od ujedinjenja Mitrovice

Večernje novosti 23.01.2019
Priština će pre ili kasnije povući takse na KiM za robu iz centralne Srbije, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ali i naglasio da je to Srbiju mnogo koštalo. Priština će pre ili kasnije povući takse na KiM za robu iz centralne Srbije… »
Vučić o "jednoj Mitrovici": To se neće dogoditi

Vučić o "jednoj Mitrovici": To se neće dogoditi

Mondo 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras, povodom zahteva albanskih odbornika za ujedinjenjem severnog i južnog dela Kosovske Mitrovice i podrške koju im je dao kosovski predsednik Hašim Tači, da se to neće dogoditi. Foto… »
Vučić u Davosu sa Angelom Merkel: O Kosovu, ekonomiji, ali i dolasku kancelarke u Srbiju

Vučić u Davosu sa Angelom Merkel: O Kosovu, ekonomiji, ali i dolasku kancelarke u Srbiju

Blic 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovaraće danas u Davosu sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel. Glavna tema, kako saznajemo, pored Kosova biće i dolazak kancelarke u Srbiju. Posle dva meseca, predsednik Aleksandar Vučić i nemačka kancelarka… »
Vučić: Moliću i Merkel danas

Vučić: Moliću i Merkel danas

Mondo 23.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas u 16 sati sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll Sa njom će, kako je sam najavio, razgovarati o tome kako da nam pomogne u vezi sa kvotama Evropske unije za čelik, kao… »
Vučić: Zamoliću Merkel da nam pomogne u više pitanja

Vučić: Zamoliću Merkel da nam pomogne u više pitanja

Danas 22.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se u sredu u Davosu sastati sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel i da će je zamoliti za pomoć u više pitanja, uključujući Kosovo. Nikada ne tražim susrete sa njom, ali ona pokazuje… »
Tači podržava zahtev za ujedinjenje Mitrovice

Tači podržava zahtev za ujedinjenje Mitrovice

Danas 22.01.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači je danas izrazio podršku zahtevu odbornika opštine Južna Mitrovica za ujedinjene dva dela grada u jednu opštinu. On je na fejsbuku napisao da se danas sreo sa gradonačelnikom južne Mitrovice, Agimom Bahtirijem i… »

Vesti dana »