Povezane vesti
Dačić za “Novosti”: Istina je naše oružje, neka se Pacoli navikne
Večernje novosti 23.01.2019
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, za "Novosti", o optužbama da Beograd kupuje podršku oko KiM. U SVETU u kom su Pacoli i njegova družina još zaglavljeni, oružje je i dalje moneta za potkusurivanje. Naše jedino oružje je istina koju širimo po svetu… »
Dačić: Istina je naše oružje, neka se Pacoli navikne
Pravda 23.01.2019
U svetu u kom su Pacoli i njegova družina još zaglavljeni, oružje je i dalje moneta za potkusurivanje. Naše jedino oružje je istina koju širimo po svetu. I samo se time, i odredbama međunarodnog prava, borimo za očuvanje naših nacionalnih interesa. A… »
Dačić odgovorio na optužbe Pacolija: U njegovom svetu oružje je jedina moneta, a mi se služimo istinom
Blic 23.01.2019
Istina je jedino "oružje" koje Srbija koristi da bi uverila druge zemlje da povuku priznanje jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova, izjavio je za današnje "Večernje novosti" ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. On je time reagovao na… »
Vesti dana »
Predsednik Advokatske komore Beograd o policajcu koji udara ženu u ns: Ako ne bude suspendovan - poruka države da je policijsko nasilje dozv
Pravda pre 1 satjoš 33 povezane
Đurić: Vlada Srbije će rešiti pitanje NIS-a u skladu sa zakonima
Sputnik pre 1 satjoš 18 povezanih
Fon der Lajen: Proširenje Evropske unije je ulaganje u slobodu i bezbednost
RTS pre 1 satjoš 16 povezanih





