Povezane vesti
Čečen: Vučić opstaje na neslobodi medija i propagandi
Novi magazin 23.01.2019
Direktor Centra za istraživačko novinarstvo (CINS) Branko Čečen ocenio je danas da se nastup predsednika Srbije Aleksandra Vučića na panelu o slobodi medija u Davosu može oceniti kao vrhunski cinizam, jer njegova vlast opstaje na neslobodi medija i… »
Čečen: Vučić opstaje na propagandi, SNS je prekršio zakon i to nikome nije vest
N1 Info 23.01.2019
Direktor Centra za istraživačko novinarstvo (CINS) Branko Čečen smatra da se nastup predsednika Aleksandra Vučića na panelu o slobodi medija u Davosu može oceniti kao vrhunski cinizam. Plašim se da ne postoji prostor u načinu na koji trenutno vlada SNS… »
Vesti dana »

Putin spreman da se odrekne dela teritorije?! Upravo stigle ključne vesti! Evo šta je predsednik Rusije ponudio Ukrajini za konačni kraj krvavog sukoba!
Kurir pre 1 satjoš 25 povezanih

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Obilna kiša u Subotici, oborena stabla u Bajmoku, RHMZ izdao hitno upozorenje
Euronews pre 25 minutajoš 25 povezanih

Netanjahu odobrio planove za kontrolu Gaze i poraz Hamasa uz pregovore o oslobađanju talaca
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 35 povezanih

Srpska lista o nasilju kurtijevih političara: Ispunjeni su svi zakonski uslovi za kandidate na izborima
Dnevnik pre 1 satjoš 21 povezana

„Vučić je prevarant i sve što radi u ekonomskoj politici je prevara“
Pravda pre 4 satijoš 24 povezane