Povezane vesti

Erdogan: Brate Maduro, glavu gore, Turska je uz tebe

Erdogan: Brate Maduro, glavu gore, Turska je uz tebe

N1 Info 24.01.2019
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan pozvao je venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura, čiji odlazak traže SAD, i izrazio mu podršku, saopšteno je iz turskog predsedništva. "Brate Maduro, glavu gore, Turska je uz tebe", rekao je Erdogan svom… »
Zamenik ruskog ambasadora u UN odgovorio pacoliju: "Nepriznati priznao nepriznatog, svet se trese u strahu"

Zamenik ruskog ambasadora u UN odgovorio pacoliju: "Nepriznati priznao nepriznatog, svet se trese u strahu"

Blic 24.01.2019
Zamenik ruskog ambasadora pri Ujedinjenim nacijama, Dmitrij Poljanski odgovorio je na današnji tvit kosovskog ministra spoljnih poslova Bedžeta Pacolija da Priština priznaje Huana Guaida kao privremenog predsednika Venecuele. - Nepriznati priznao… »
Rusi odgovorili Pacoliju: Nepriznati priznao nepriznatog

Rusi odgovorili Pacoliju: Nepriznati priznao nepriznatog

RTS 24.01.2019
Zamenik ruskog ambasadora pri Ujedinjenim nacijama, Dmitrij Poljanski odgovorio je, putem Tvitera, kosovskom ministru spoljnih poslova Bedžetu Pacoliju, koji je Huanu Gvaidu poručio da ga Priština priznaje kao privremenog predsednika Venecuele… »
Podržavaju ga Amerikanci i još 10 zemalja: Evo ko je čovek koji se samoproglasio za predsednika Venecuele i započeo lavinu…

Podržavaju ga Amerikanci i još 10 zemalja: Evo ko je čovek koji se samoproglasio za predsednika Venecuele i započeo lavinu…

Kurir 24.01.2019
Dva predsednika, jedna država - tako danas izgleda Venecuela, nakon što se donedavno nepoznati lider opozicije Huan Gvaido proglasio za privremenog predsednika i direktno izazvao Nikolasa Madura, koji mu ne ustupa vlast. Uspon Gvaida od, kako navodi AP… »
Venecuela - jedna zemlja, dva predsednika

Venecuela - jedna zemlja, dva predsednika

Vesti online 24.01.2019
Dva predsednika, jedna država - tako danas izgleda Venecuela, nakon što se donedavno nepoznati lider opozicije Huan Gaido proglasio za privremenog predsednika i direktno izazvao Nikolasa Madura, koji mu ne ustupa vlast. Uspon Gaida od, kako navodi AP… »
Erdogan podržao najžešćeg protivnika amerike: Moj brate, uz tebe smo

Erdogan podržao najžešćeg protivnika amerike: Moj brate, uz tebe smo

Pravda 24.01.2019
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan pozvao je telefonom venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura i ponudio mu podršku nakon što je opozicioni lider i predsednik parlamenta Huan Gvaido proglasio sebe privremenim predsednikom, saopštio je portparol… »
Erdogan podržao najžešćeg protivnika amerike: Moj brate, uz tebe smo

Erdogan podržao najžešćeg protivnika amerike: Moj brate, uz tebe smo

Pravda 24.01.2019
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan pozvao je telefonom venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura i ponudio mu podršku nakon što je opozicioni lider i predsednik parlamenta Huan Gvaido proglasio sebe privremenim predsednikom, saopštio je portparol… »
Erdogan zvao Madura: Brate moj, uz tebe smo!

Erdogan zvao Madura: Brate moj, uz tebe smo!

Vesti online 24.01.2019
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan pozvao je telefonom venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura i ponudio mu podršku nakon što je opozicioni lider i predsednik parlamenta Huan Gaido proglasio sebe privremenim predsednikom, saopštio je danas… »
Brate Maduro, drži se, Turska je s tobom: Erdogan poslao moćnu poruku podrške lideru Venecuele!

Brate Maduro, drži se, Turska je s tobom: Erdogan poslao moćnu poruku podrške lideru Venecuele!

Kurir 24.01.2019
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan je u telefonskom razgovoru izrazio podršku predsedniku Venecuele Nikolasu Maduru, saopštio je portparol turskog lidera Ibrahim Kalin. "Naš predsednik je pozvao predsednika Venecuele Madura, izrazio mu podršku… »
Erdogan podržao Madura

Erdogan podržao Madura

Danas 24.01.2019
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan pozvao je venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura, čiji odlazak traže SAD, i izrazio mu podršku, saopšteno je iz turskog predsedništva. Erdogan i Maduro vie godina održavaju bliske veze. Tokom posete… »
Erdogan podržao Madura

Erdogan podržao Madura

SEEbiz 24.01.2019
ANKARA - Dok je većina latinoameričkih zemalja priznala Juana Guaida za privremenog predsjednika Venezuele, iz Turske stiže potpora predsjednika Tayyipa Erdogana trenutnom venezuelskom predsjedniku Nicolasu Maduru. Turski predsjednik nazvao je… »

Vesti dana »