Povezane vesti
Seku Kone potpisao ugovor za FK Vojvodina
Dnevnik 24.01.2019
Fudbalski klub Vojvodina je angažovao još jedno pojačanje u ovom prelaznom roku. Posle Vuka Mitoševića i nekoliko omladinaca iz sopstvene omladinske škole, član prvog tima Vojvodine od danas je zvanično i Seku Kone, liberijski internacionalac koji se u… »
Liberijac Seku Kone novo pojačanje Vojvodine
Radio 021 24.01.2019
Liberijski fudbaler Seku Kone novo je pojačanje FK Vojvodina. Nakon što su u prvi tim doveli Vuka Mitoševića i nekoliko igrača iz omladinske škole, novosadski superligaš se pojačao 23-godišnjim liberijskim internacionalcem koji je do sada bio na probi… »
Vesti dana »
Nastavljen pad nataliteta u Srbiji: U prvih 11 meseci rođene 53.283 bebe, za 1.886 manje u odnosu na isti period lani
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 45 povezanih
Sneg i led paralizovali Srbiju: Crni Vrh najhladniji, nanosi snega na planinama, vozači zbog leda prisiljeni da napuštaju vozila VIDEO
Nova pre 4 minutajoš 44 povezane
Ministarka Đedović Handanović: Srbija podržava pregovore NIS i MOL sa OFAC-om
In medija pre 4 satijoš 27 povezanih
Kataš zbunjen pred Partizan: Trener Makabija ne zna šta da očekuje od crno-belih...
Kurir pre 44 minutajoš 31 povezana



