Povezane vesti

Bivši škotski lider optužen za pokušaj silovanja

Bivši škotski lider optužen za pokušaj silovanja

N1 Info 24.01.2019
Bivši škotski lider i jedan od najpoznatijih političara tog dela Velike Britanije Aleks Salmond pojavio se na sudu zbog optužbi za pokušaj silovanja i seksualni napad. Salmond je uhapšen zbog 14 tačaka optužnice, među kojima je devet za seksualni… »
"Nedužan sam": Oglasio se i bivši premijer Škotske nakon optužbi za seksualno uznemiravanje

"Nedužan sam": Oglasio se i bivši premijer Škotske nakon optužbi za seksualno uznemiravanje

Blic 24.01.2019
Bivši prvi ministar Škotske Aleks Salmond, koji se pojavio danas ispred suda u Edinburgu nakon što je optužen za još nepoznate prestupe, izjavio je da nije počinio nikakvo krivično delo. - Nedužan sam. Apsolutno odbacujem optužbe da sam počinio… »
Uhapšen bivši premijer Škotske zbog seksualnog uznemiravanja

Uhapšen bivši premijer Škotske zbog seksualnog uznemiravanja

Nova ekonomija 24.01.2019
Škotski mediji javili su da je bivši lider te zemlje, Aleks Salmond, uhapšen i optužen, ali nisu naveli o kakvim optužbama je reč. Aleks Salmond u avgustu je podneo ostavku na mesto lidera vladajuće Škotske nacionalne partije (SNP), u jeku istrage… »
Bivši škotski čelnik uhapšen i optužen

Bivši škotski čelnik uhapšen i optužen

Al Jazeera 24.01.2019
Bivši prvi ministar Alex Salmond, koji je zagovarao nezavisnost, uhapšen je i optužen u istrazi optužbi za seksualni prijestup. Bivši prvi ministar Škotske Alex Salmond uhićen je, izvijestio je BBC, dok mediji javljaju kako se treba u četvrtak… »
Uhapšen bivši premijer Škotske

Uhapšen bivši premijer Škotske

RTV 24.01.2019
EDINBURG - Bivši šef škotske vlade Aleks Salmond uhapšen je danas pod optužbom za seksualno uznemiravanje, objavili su zapadni mediji pozivajući se na škotsku policiju. "Možemo potvrditi da je jedan 64-godišnjak uhapšen", rekla je portparolka… »
Uhapšen bivši premijer Škotske, nakon istrage o seksualnom uznemiravanju

Uhapšen bivši premijer Škotske, nakon istrage o seksualnom uznemiravanju

N1 Info 24.01.2019
Škotski mediji javili su da je bivši lider te zemlje, Aleks Salmond, uhapšen i optužen, ali nisu naveli o kakvim optužbama je reč. Aleks Salmond u avgustu je podneo ostavku na mesto lidera vladajuće Škotske nacionalne partije (SNP), u jeku istrage… »
Uhapšen bivši škotski premijer Aleks Salmond

Uhapšen bivši škotski premijer Aleks Salmond

Vesti online 24.01.2019
Bivši škotski premijer Aleks Salmond uhapšen je i pojaviće se pred sudom kasnije tokom dana, saopštile su škotske vlasti. "Možemo da potvrdimo da je uhapšen muškarac star 64 godine, koji je optužen i za kojeg je prijava poslata javnom… »
Uhapšen bivši škotski premijer: Salmond ide na sud!

Uhapšen bivši škotski premijer: Salmond ide na sud!

Kurir 24.01.2019
Škotski mediji javili su danas da je bivši lider te zemlje, Aleks Salmond, uhapšen i optužen, ali nisu naveli o kakvim optužbama je reč. AP podseća da je Salmond u avgustu podneo ostavku na mesto lidera vladajuće škotske nacionalne partije (SNP)… »

Vesti dana »