Повезане вести
Приштина одбила предлог БиХ о привременој суспензији такси
РТС 24.01.2019
Састанак делегација БиХ и Приштине на експертском нивоу о увођењу такси од 100 одсто није уродио плодом. Приштина је одбила предлог Сарајева о привременој суспензији такси, рекао је помоћник министра трговине и економских односа… »
Косово одбило предлог БиХ о привременој суспензији такси
Н1 Инфо 24.01.2019
Приштина је одбила предлог Сарајева о привременој суспензији такси, рекао је помоћник министра трговине и економских односа Босне и Херцеговине Митхат Салић, након састанка делегација БиХ и Косова на експертском нивоу о увођењу… »
Начињени први кораци за укидање такси на робу из БиХ
РТС 24.01.2019
Делегације БиХ и Приштине разговарале су у Сарајеву о одлуци приштинских власти о царинама од 100 одсто на робу из БиХ. Сагласиле су се да су данашњим разговорима отворена врата даљем дијалогу те да у што краћем периоду… »
Вести дана »
Пријава за легализацију објеката по новом Закону почела јутрос у четири сата: Шта је потребно од документације?
ОК радио пре 4 минутајош 32 повезане
Уживо Извршени жестоки удари; Стравичне сцене спашавања, ватрогасци секли врата да дођу до људи ФОТО/ВИДЕО
Б92 пре 4 минутајош 30 повезаних
Денвер и Никола Јокић исписали историју, ово се није десило никада до сада у НБА
Телеграф пре 9 минутајош 24 повезане




