Povezane vesti
FOTO, VIDEO: U Šangaju otvoren pešački most izgrađen tehnologijom 3D štampe
Radio 021 25.01.2019
U Šangaju je otvoren najduži betonski pešački most na svetu koji je tehnologijom 3D štampe izgradio tim s Univerziteta arhitekture Cinghua u Pekingu. Most je dug 26,3 metra, a širok 3,6 metara. Novi most u šangajskoj četvrti Baošan izgrađen je modernim… »
U Šangaju otvoren najduži pešački most na svetu izgrađen pomoću 3D štampača
Nova ekonomija 25.01.2019
U Šangaju je otvoren najduži betonski pešački most na svetu koji je tehnologijom 3D štampe izgradio tim s Univerziteta arhitekture Cinghua u Pekingu. Most je dug 26,3 metra, a širok 3,6 metara. Novi most u šangajskoj četvrti Baošan izgrađen je modernim… »
Šangaj: Otvoren najduži pješački most izgrađen tehnologijom 3D štampe
Al Jazeera 25.01.2019
Most modeliran prema najstarijem stojećem mostu u Kini, dug je 26,3, a širok 3,6 metara. U Šangaju je otvoren najduži betonski pješački most izgrađen tehnologijom 3D štampe. Izgradio ga je tim s Univerziteta arhitekture Tsinghua u Pekingu. Most je dug… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Bekerat o pomoći EU Srbiji: Od zahteva do odgovora za manje od 24 sata, „puma“ gasi požar na Stolovima, situacija u Deliblatskoj peščari stabilnija
Insajder pre 2 satajoš 57 povezanih
Registrovano 11 slučajeva groznice Zapadnog Nila u Srbiji na teritoriji šest okruga, Batut izdao preporuke za zaštitu
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 29 povezanih
Akcionariski fond ili Uprava za trezor? Kako se prijaviti za 6.000 dinara i koji su uslovi
B92 pre 3 satajoš 35 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 55 povezanih
Indi ponovo udarila na Editu?! Podelila oštru objavu, pa usijala mreže: "Nemoguće je popraviti odnos..."
Telegraf pre 2 satajoš 24 povezane



