Povezane vesti
Dačić: Ljotić ne može biti rehabilitovan
Danas 25.01.2019
Ministar spoljinih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će uvek biti pokušaja opravdavanja zločina i revizije istorije, ali da to nikada ni jednoj zemlji nije bila zvanična politika, za šta, kako je dodao, postoji opasnost da u nekim… »
Dačić: Opasnost od revizionizma u regionu, Ljotić ne može biti rehabilitovan
N1 Info 25.01.2019
Ministar spoljinih poslova Ivica Dačić izjavio je da će uvek biti pokušaja opravdavanja zločina i revizije istorije, ali da to nikada ni jednoj zemlji nije bila zvanična politika, za šta, kako je dodao, postoji opasnost da u nekim zemljama u našem… »
Dačić: Promena imena Republike Srpske nema šanse da uspe
Danas 25.01.2019
Republika Srpska je ustavna kategorija i inicijativa za promenu njenog imena nema šanse da uspe jer udara na Ustav propisan Dejtonskim sporazumom, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. „To nije tema o kojoj može da se… »
Vesti dana »

Uhapšen muškarac optužen za nasilničko ponašanje na koncertu Beogradskog sindikata: Kesama punim farbe gađao posetioce koncerta
Nedeljnik pre 25 minutajoš 13 povezanih

Sejdinović: Rejting vlasti “u slobodnom padu”, nema povratka nazad
Novi magazin pre 40 minutajoš 15 povezanih

Počela prijava za besplatne udžbenike za određene kategorije učenika
ROMinfomedia pre 45 minutajoš 24 povezane

Uvaljuju nam ječam umesto kafe, a plaćamo je papreno! Inspektori iznenadili proizvođače, evo šta su zatekli
Kurir pre 20 minutajoš 17 povezanih

Pripadnik VS osuđen na 12 godina zatvora zbog sudara kod Raške u kom je stradalo pet osoba
RTV Novi Pazar pre 49 minutajoš 31 povezana