Povezane vesti

Prljava mreža: Marti: Hag je uništio dokaze trgovine organima Srba, a tužilac Najs, koji se sumnjiči da ih je skrivao, sada…

Prljava mreža: Marti: Hag je uništio dokaze trgovine organima Srba, a tužilac Najs, koji se sumnjiči da ih je skrivao, sada…

Blic 26.01.2019
Bivši izvjestilac Saveta Evrope Dik Marti izjavio je da je zabrinjavajuće to što je Haški tribunal uništio dokaze iz "žute kuće" o trgovini organima otetih Srba sa Kosova i Metohije i da je sumnjivo angažovanje bivšeg haškog tužioca Džefrija… »
Skandalozno, Dik Marti zaprepašćen: Hag sklonio sve dokaze o žutoj kući da bi soba mogla da se očisti?! Rekli su mi da…

Skandalozno, Dik Marti zaprepašćen: Hag sklonio sve dokaze o žutoj kući da bi soba mogla da se očisti?! Rekli su mi da…

Kurir 26.01.2019
BEOGRAD - Bivši izvestilac Saveta Evrope Dik Marti izjavio je da kada je svojevremeno od Haškog tribunala tražio informacije o dokazima koji su sakupljeni na terenu u vezi sa "žutom kućom", odnosno trgovinom ljudskim organima, rečeno da ih nemaju… »
Ekskluzivno Dik Marti: Hag sklonio sve dokaze o "žutoj kući"!

Ekskluzivno Dik Marti: Hag sklonio sve dokaze o "žutoj kući"!

Večernje novosti 26.01.2019
Diletantski su vodili istragu, nisu analizirali čak ni tragove krvi. Postoje politički interesi da se cela ova priča zaustavi. KADA sam svojevremeno pisao Haškom tribunalu da bih dobio informacije o dokazima koji su sakupljeni na terenu u vezi s… »
Ekskluzivno Dik Marti za „Novosti“ kako je Hag uništio dokaze za „žutu kuću“!

Ekskluzivno Dik Marti za „Novosti“ kako je Hag uništio dokaze za „žutu kuću“!

Večernje novosti 25.01.2019
Izvestilac Saveta Evrope o trgovini ljudskim organima na Kosovu i Metohiji otkriva za naš list. IZVESTILAC Saveta Evrope o trgovini ljudskim organima na Kosovu i Metohiji otkriva za naš list da informacije o dokazima više ne postoje! Kompletan tekst i… »

Vesti dana »