Повезане вести
Поплаве и клизишта однеле 68 живота у Индонезији
РТВ 27.01.2019
ЏАКАРТА - Најмање 68 особа је погинуло а више хиљада људи је напустило домове због поплава и клизишта на индонежанском острву Сулавези, изјавили су локални званичници. Око 6.700 људи у 14 дистрикта је евакуисано и они су… »
Ужас у Индонезији: У поплавама и клизиштима живот изгубило најмање 68 особа, неколико хиљада напистило своје домове
Блиц 27.01.2019
Најмање 68 особа је погинуло, а више хиљада је напустило своје домове након што су поплаве и клизишта захватиле острво Сулавези у Индонезији, изјавили су званичници. Око 6.700 људи евакуисано је из 14 области и смјештени су у… »
Вести дана »
Ухапшен возач камиона у Нишу због сумње да је ударио жену ван пешачког прелаза и побегао
РТС пре 5 минутајош 31 повезана
Лавров: 'Национализација НИС-а могућа под одређеним условима'
BBC News пре 10 минутајош 26 повезаних
Мигрант погинуо у превртању чамца код Славонског Брода, више повређених
Бета пре 1 сатјош 26 повезаних
Усвојена резолуција УН о Чернобиљу, Америка гласала против! Мења се име нуклеарке и уводе нове мере, Вашингтон стао уз Русију!
Курир пре 2 сатајош 25 повезаних
БЛОГ Шапић тврди да град не може да гарантује безбедност и зато се отказује дочек Нове године: А у 2026. нас чека још кружних токова
Нова пре 40 минутајош 18 повезаних


