Povezane vesti

Srđan Aleksić više od dve i po decenije bez ulice u Trebinju

Srđan Aleksić više od dve i po decenije bez ulice u Trebinju

N1 Info 27.01.2019
Polaganjem cveća na grob Srđana Aleksića u Trebinju obeležena je 26. godišnjica smrti hrabrog mladića koji je u centru grada tokom rata stradao braneći prijatelja Bošnjaka Alena Glavovića. Izvor: N1 Sarajevo Dvadeset šest godina tuge i bola je… »
Dan sećanja na srpskog heroja: Srđan Aleksić pre 26 godina stradao braneći prijatelja! Danas je simbol ljudstva! (video)

Dan sećanja na srpskog heroja: Srđan Aleksić pre 26 godina stradao braneći prijatelja! Danas je simbol ljudstva! (video)

Kurir 27.01.2019
Polaganjem cveća na grob Srđana Aleksića u Trebinju danas je obeležena 26. godišnjica smrti mladića koji je tokom rata u BiH stradao u centru grada braneći prijatelja Bošnjaka Alena Glavovića. Srđan Aleksić je preminuo na današnji dan 1993. od… »
Navršilo se 26 godina od ubistva Srđana Aleksića

Navršilo se 26 godina od ubistva Srđana Aleksića

Slobodna Evropa 27.01.2019
Pre 26 godina na današnji dan preminuo je Srđan Aleksić, mladić koga su 21. januara zverski pretukli pripadnici Vojske Republike Srpske u centru Trebinja, samo zato što je od ubistva odbranio svoga komšiju i prijatelja Alena Glavovića, Bošnjaka iz… »
Heroj koji se ne zaboravlja

Heroj koji se ne zaboravlja

Mondo 27.01.2019
Srđan Aleksić iz Trebinja, umro je na današnji dan pre 26 godina. Časno, kao čovek. Ubili su ga pripadnici VRS dok je branio svog sugrađanina, Bošnjaka Alena Glavovića. Foto: Mondo/Goran Sivački Imao je samo 27 godina. Četvorica naoružanih… »
Danas se navršilo 26 godina od ubistva Srđana Aleksića u Trebinju

Danas se navršilo 26 godina od ubistva Srđana Aleksića u Trebinju

Novi magazin 27.01.2019
Pre 26 godina na današnji dan preminuo je Srđan Aleksić, mladić koga su 21. januara zverski pretukli pripadnici Vojske Republike Srpske u centru Trebinja, samo zato što je od ubistva odbranio svoga komšiju i prijatelja Alena Glavovića, Bošnjaka iz… »
Otac ubijenog srđana aleksića: "Ako mi suza potekne, to je više od mog zadovoljstva što moj sin nije uzalud poginuo"

Otac ubijenog srđana aleksića: "Ako mi suza potekne, to je više od mog zadovoljstva što moj sin nije uzalud poginuo"

Blic 27.01.2019
Pre 26 godina preminuo je Srđan Aleksić, Trebinjac koji je život izgubio na Savindan 1993. godine od povreda zadobijenih nekoliko dana ranije, dok je u centru grada branio druga Bošnjaka Alena Glavovića. Njegov otac Rade i članovi porodice položili… »

Vesti dana »