Povezane vesti

Od REM-a neće praviti političku igračku

Od REM-a neće praviti političku igračku

Politika 28.01.2019
Moguće je ukinuti rijaliti programe, ali to nije nigde urađeno osim u Severnoj Koreji, u kojoj su i razne druge forme zabranjene. Nisam nikakvo zaštitno lice REM-a, nego sam, igrom slučaja, jedina u Savetu REM-a, koja ima tu vrstu iskustva s… »
Zekić: Nismo mi Divlji zapad, rijalitije ukida samo Severna Koreja

Zekić: Nismo mi Divlji zapad, rijalitije ukida samo Severna Koreja

Nova ekonomija 28.01.2019
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je da je moguće ukinuti rijaliti programe, ali da to nije nigde urađeno osim u Severnoj Koreji u kojoj su razne druge forme zabranjene. Ona je za list Politika rekla… »
Zekić: Nismo mi Divlji zapad, rijalitije ukida samo Severna Koreja

Zekić: Nismo mi Divlji zapad, rijalitije ukida samo Severna Koreja

Nova ekonomija 28.01.2019
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je da je moguće ukinuti rijaliti programe, ali da to nije nigde urađeno osim u Severnoj Koreji u kojoj su razne druge forme zabranjene. Ona je za list Politika rekla… »
Zekić: Moguće ukinuti rijalitije, ali to je urađeno samo u Severnoj Koreji

Zekić: Moguće ukinuti rijalitije, ali to je urađeno samo u Severnoj Koreji

N1 Info 28.01.2019
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je da je moguće ukinuti rijaliti programe, ali da to nije nigde urađeno osim u Severnoj Koreji u kojoj su razne druge forme zabranjene. Ona je za list Politika rekla… »
Zekić: Moguće ukinuti rijaliti programe, ali to je urađeno samo u Severnoj Koreji

Zekić: Moguće ukinuti rijaliti programe, ali to je urađeno samo u Severnoj Koreji

Danas 28.01.2019
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je da je moguće ukinuti rijaliti programe, ali da to nije nigde urađeno osim u Severnoj Koreji u kojoj su razne druge forme zabranjene. Ona je za list Politika u… »

Vesti dana »