Povezane vesti
Arapi kupuju Luku Bar?
Mondo 28.01.2019
Predstavnici kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE), iza kojih stoji vladajuća kraljevska porodica Al Nahijan, doći će tokom ove sedmice u posetu Crnoj Gori, zbog interesovanja za privatizaciju Luke Bar. Foto: Služba za informisanje Predsjednika… »
Arapi žele da kupe Luku Bar
RTV 28.01.2019
PODGORICA - Predstavnici kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, iza kojih stoji vladajuća kraljevska porodica Al Nahijan, doći će ove sedmice u Crnu Goru, gde će razgovarati o privatizaciji Luke Bar, objavile su Vijesti. Tokom posete planiran je i… »
Arapi žele da kupe „Luku Bar“
Sputnik 28.01.2019
Predstavnici kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE), iza kojih stoji vladajuća kraljevska porodica Al Nahijan, doći će tokom ove sedmice u posetu predstavnicima Vlade Crne Gore, a sve u vezi sa interesovanjem za privatizaciju „Luke Bar“, pišu… »
Arapi žele Luku Bar: Predstavnici iz UAE dolaze u Crnu Goru da razgovaraju o kupovini barske kompanije
Kurir 28.01.2019
Predstavnici kompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE), iza kojih stoji vladajuća kraljevska porodica Al Nahijan, doći će tokom ove sedmice u posetu predstavnicima Vlade Crne Gore. Ta poseta je u direktnoj vezi s interesovanjem za privatizaciju… »
Vesti dana »

U nesreći kod Sremske Mitrovice dve osobe poginule, jedna preminula u bolnici, 39 povređenih zadržano na lečenju
Danas pre 57 minutajoš 2 povezane

Vučević u Dalju: Fondacija eparhije osečkopoljske i baranjske će dati snagu za očuvanje nacionalnog identiteta
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Saša Obradović: Odbrana u drugoj i trećoj četvrtini odlučila utakmicu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Ljudi ne treba da brinu": Vučić: "1. novembar će biti dan kao i svaki drugi"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana