Povezane vesti
Preokret! Politiko o žutim prslucima: Evo kako je pokret koji je hteo da sruši Makrona, postao najveći poklon! (video)
Kurir 29.01.2019
Pokret Žuti prsluci, koji je osmišljen sa ciljem da francuskog predsednika Emanuela Makrona skine sa vlasti, zapravo je svojevrstan "poklon" šefu francuske države jer mu je povećao izglede da pobedi na predstojećim evropskim izborima, ocenjuje sajt… »
Mediji: 'Žuti prsluci' su za Macrona poklon, a ne kraj
Al Jazeera 29.01.2019
Postoji mogućnost da pokret postane štetan po protivnike predsjednika, koji bi u tom slučaju izašao kao pobjednik, ukazuje 'Politico'. Pokret "Žuti prsluci", koji je osmišljen sa ciljem da francuskog predsednika Emmanuela Macrona skine sa vlasti, zapravo… »
"Žuti prsluci" su Markona učinili jačim, umesto da ga politčki ubiju
Blic 28.01.2019
Trebalo je da "žuti prsluci" izvrše političko ubistvo Emanuela Makrona, ali umesto toga mogli bi da ga učine jačim. Nije tako izgledalo u decembru. Dan nakon nasilnih demonstracija u Parizu, francuski predsednik je procenjivao štetu na Trijumfalnoj… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO „Ima jedna pesma, ne peva Bekuta, a ni ubica s Informera“: Poslanik recitovao naprednjacima u Skupštini
Nova pre 32 minutajoš 32 povezane
Đedović Handanović: Do kraja sedmice rafinerija u Pančevu će početi da radi
Beta pre 2 satajoš 58 povezanih
Tramp želi da zada "brz i odlučan" udarac Iranu: Šta nagoveštava neizbežnu eskalaciju?
Euronews pre 7 minutajoš 32 povezane
Popović o odlučivanju o Kleut: Plašim da će stranački interesi prevagnuti, ugrožavaju se i neki studijski programi
N1 Info pre 46 minutajoš 19 povezanih




