Povezane vesti
U Banatu bio olujni vetar, prevrnuo se šleper
Studio B 29.01.2019
U Banatu su udari vetra dostizali brzinu olujne jačine i do 100 kilometara na čas, a kako je Tanjugu rečeno u MUP-u Zrenjanina, jedan šleper se u ponedeljak prevrnuo u okolini Zlatice. Kako navodi portal „Vojvodinameteo“, šleper su prevrnuli jaki… »
U Banatu jak vetar, prevrnuo se šleper, kamion sleteo s puta (video)
OK radio 29.01.2019
Jedan šleper prevrnuo se u okolini Zlatice, istočno od Zrenjanina, a zbog jakog vetra i jedan kamion je sleteo s puta kod Perleza. Zrenjanin - Jedan šleper prevrnuo se u okolini Zlatice, istočno od Zrenjanina, a zbog jakog vetra i jedan kamion je… »
U Banatu jak vetar, prevrnuo se šleper, kamion sleteo s puta
Slobodna Evropa 29.01.2019
Jedan šleper prevrnuo se u okolini Zlatice, istočno od Zrenjanina, a zbog jakog vetra i jedan kamion je sleteo s puta kod Perleza, piše meteorološki sajt Vojvodinameteo. Kako navode, još nije poznato šta je tačan uzrok prevrtanja šlepera kod… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Građani Valjeva izglasali zabranu ulaska vlasniku Informera u taj grad: Na zboru u Kragujevcu zahtev da se pomogne prosvetarima
Nova pre 1 satjoš 53 povezane

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 4 satijoš 34 povezane

Još tri žene žrtve u požaru u staračkom domu u Beogradu: Broj mrtvih sada 11
Južne vesti pre 8 satijoš 23 povezane

Nova etapa globalne trke za strateškim sirovinama – od Grenlanda do Ukrajine
RTS pre 1 satjoš 33 povezane