Povezane vesti

Radomir Marković: Optužnica neozbiljna, svedočenje Ulemeka neistinito

Radomir Marković: Optužnica neozbiljna, svedočenje Ulemeka neistinito

N1 Info 29.01.2019
Prvooptuženi Radomir Marković izneo je završne reči u postupku za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. Rekao je da ne brani sebe, jer nema od čega da se brani, već čast radnika Državne bezbednosti. Izvor: N1 Kaže da želi da se sazna istina i, ako… »
Marković: Optužnica neozbiljna, svedočenje Ulemeka neistinito

Marković: Optužnica neozbiljna, svedočenje Ulemeka neistinito

Radio 021 29.01.2019
Prvooptuženi Radomir Marković izneo je završne reči u postupku za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. Rekao je da ne brani sebe, jer nema od čega da se brani, već čast radnika Državne bezbednosti. Kaže da želi da se sazna istina i, ako se oni… »
Odbrana tvrdi da su dokazi za ubistvo Ćuruvije fabrikovani

Odbrana tvrdi da su dokazi za ubistvo Ćuruvije fabrikovani

Dnevnik 29.01.2019
U nastavku iznošenja završnih reči odbrane na suđenju za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 11. aprila 1999. godine,bivši načelnik Resora državne bezbednosti (RDB-a) Radomir Marković, optužen da je „podstrekao ubistvo“, istakao je da nema… »
Slučaj ćuruvija: Završne reči odbrane: Odlučeno je da db bude krivac, pa se dokazi "pakuju" iako ih nema

Slučaj ćuruvija: Završne reči odbrane: Odlučeno je da db bude krivac, pa se dokazi "pakuju" iako ih nema

Blic 29.01.2019
Na suđenju četvorici nekadašnjih propadnika Državne bezbednosti, optuženih za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije završne reči nastavili su da izlažu branioci i okrivljeni, tražeći od suda oslobađajuću presudu. Stav odbrane, generalno je da se u… »
Marković: Ulemek je izmanipulisan da me okrivi, znam zašto ali neću reći

Marković: Ulemek je izmanipulisan da me okrivi, znam zašto ali neću reći

Novi magazin 29.01.2019
Pred Specijalnim sudom danas je nastavljeno iznošenje završnih reči na suđenju optuženima za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, a prvooptuženi nekadašnji šef Službe državne bezbednosti (SDB) Radomir Marković je rekao da se neće saznati istina… »
Milošević nije zazirao od Ćuruvije

Milošević nije zazirao od Ćuruvije

Danas 29.01.2019
Radomir Marković, bivši načelnik RDB-a izneo završne reči pred Specijalnim sudom Ja pred ovim sudom ne branim sebe, već čast onih pripadnika Državne bezbednosti (RDB) koji su časno obavljali svoju dužnosti u najtežem periodu za Srbiju, tokom… »
Završne reči na ponovljenom suđenju Miroslavu Miškoviću; Odbrana: Optužbe nisu dokazane

Završne reči na ponovljenom suđenju Miroslavu Miškoviću; Odbrana: Optužbe nisu dokazane

Dnevnik 29.01.2019
„Centralno pitanje u procesu protiv Miroslava Miškovića je da li ste za sve ove godine bar jednom čuli od tužioca: evo vam dokaz da je Mišković znao da postoji poreska obaveza i da je dao savet sinu u nameri da porez bude utajen? Niste, nijednom… »
Tomanović: Presuda Miškoviću mera nezavisnosti pravosuđa

Tomanović: Presuda Miškoviću mera nezavisnosti pravosuđa

Danas 28.01.2019
Odbrana iznosila završne reči u postupku koji se vodi protiv vlasnika kompanije Delta Presuda vlasniku kompanije Delta Miroslavu Miškoviću biće mera nezavisnog pravosuđa, rekao je danas Miškovićev advokat Zdenko Tomanović, iznoseći završne… »

Vesti dana »