Povezane vesti

Miha već odbrusio Italijanima u svom stilu, ne jedan, već dvojica Srba na meti!

Miha već odbrusio Italijanima u svom stilu, ne jedan, već dvojica Srba na meti!

Sportske.net 29.01.2019
Oko jednog se pregovara, drugi je poreklom naš i momak oko koga se digla prašina. Mihajlović imao šta da odgovori na skepsu o kojoj smo pisali jutros... Siniša Mihajlović se vratio u Bolonju posle deset godina, tada je tim predvodio sadašnji… »
10 godina kasnije, Miha se vratio: "Sve govorim u lice"

10 godina kasnije, Miha se vratio: "Sve govorim u lice"

Mondo 29.01.2019
Siniša Mihajlović preuzeo Bolonju, prvi klub koji je samostalno vodio. "Uživao sam ovde. Moja deca najviše", rekao je srpski stručnjak. Siniša Mihajlović (49) ponovo je u Seriji A. Deset i po godina nakon što je počeo samostalnu trenersku… »
Miha predstavljen u Bolonji: Verujem da ćemo se izvući! Destro? Ako bude dobro radio - biće vlasnik šesnaesterca

Miha predstavljen u Bolonji: Verujem da ćemo se izvući! Destro? Ako bude dobro radio - biće vlasnik šesnaesterca

Mozzart sport 29.01.2019
“Tržište? Ne volim da pričam o tim stvarima, već sam razgovarao sa upravom i rekao im gde bi trebalo intervenisati. Naravno, svi igrači koji budu stigli u poslednja dva dana prelaznog roka, praviće razliku“. Vratio se Siniša Mihajlović tamo… »
Zvanično: Siniša Mihajlović se vratio na početnu stanicu!

Zvanično: Siniša Mihajlović se vratio na početnu stanicu!

Večernje novosti 28.01.2019
Italijanski fudbalski klub Bolonja objavio je danas da je otpustio trenera Filipa Inzagija, kojeg će na klupi prvoligaša kojem preti ispadanje iz Serije A naslediti srpski stručnjak Siniša Mihajlović. Italijanski fudbalski klub Bolonja objavio je… »

Vesti dana »