Povezane vesti
Netanjahu optužio Iran za sajber napade na Izrael
Radio 021 29.01.2019
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu optužio je danas Iran da "svakodnevno" sprovodi sajber napade na Izrael. "Iranski sajber napadi sprovode se svaki dan. Mi ih nadziremo, vidimo i uvek osujećujemo", rekao je Netanjahu na međunarodnoj konferenciji o… »
Netanyahu: Iran vrši svakodnevne kibernetičke napade na Izrael
Al Jazeera 29.01.2019
Izraelski premijer spomenuo je i druge prijetnje koje dolaze iz Teherana. Izraelski premijer Benjamin Netanyahu optužio je danas Iran da "svakodnevno" provodi kibernetičke napade na Izrael, prenose agencije. "Iranski kibernetički napadi događaju se… »
Netanjahu optužio Iran za sajber napade na Izrael
Danas 29.01.2019
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu optužio je danas Iran da „svakodnevno“ sprovodi sajber napade na Izrael. „Iranski sajber napadi sprovode se svaki dan. Mi ih nadziremo, vidimo i uvek osujećujemo“, rekao je Netanjahu na međunarodnoj konferenciji o… »
Netanjahu optužio Iran za sajber napade na Izrael
N1 Info 29.01.2019
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu optužio je Iran da "svakodnevno" sprovodi sajber napade na Izrael. "Iranski sajber napadi sprovode se svaki dan. Mi ih nadziremo, vidimo i uvek osujećujemo", rekao je Netanjahu na međunarodnoj konferenciji o sajber… »
Vesti dana »

Putnički vozovi od danas saobraćaju na brzoj pruzi Beograd - Subotica
Sputnik pre 9 minutajoš 7 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Putin: Ukrajinci se povlače duž fronta; FT: EU optužuje ruske diplomate za špijunažu
RTV pre 10 minutajoš 8 povezanih

Vojska Mjanmara bombardovala učesnike budističkog festivala, najmanje 40 mrtvih
Danas pre 10 satijoš 2 povezane