Povezane vesti

Saša Janković napustio PSG na Svetog Savu

Saša Janković napustio PSG na Svetog Savu

Politika 30.01.2019
Čestitam vam novo rukovodstvo i novi politički put, to nije i moj put, a moje nasleđe ne treba da vam bude smetnja na njemu, stoga se iščlanjujem iz Pokreta, stoji u pismu osnivača PSG-a. Rade Veljanovski, koji je vodio Pokret slobodnih građana u… »
Sergej Trifunović: "Tražili ste nove ljude, evo, tu sam"

Sergej Trifunović: "Tražili ste nove ljude, evo, tu sam"

Nedeljnik 30.01.2019
Na pitanje zašto on kao glumac ulazi u politiku, Sergej Trifunović je rekao da "ne postoji fakultet za političare" Novi predsednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović rekao je da je njegov cilj ulaska u politiku ujedinjenje cele opozicije… »
Posle izbora Sergeja za lidera: Saša Janković izašao iz PSG: "Izbrišite sve moje podatke"

Posle izbora Sergeja za lidera: Saša Janković izašao iz PSG: "Izbrišite sve moje podatke"

Blic 30.01.2019
Doskorašnji predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković iščlanio se iz tog pokreta, uz poruku da izbrišu njegove podatke. Janković je u e-mejlu upućenom PSG-u, čestitao na novoizabranom rukovodstvu, ali to nije jedino što je rekao… »
Posle izbora Sergeja za lidera: Saša Janković izašao iz PSG: "Izbrišite sve moje podatke!"

Posle izbora Sergeja za lidera: Saša Janković izašao iz PSG: "Izbrišite sve moje podatke!"

Pravda 30.01.2019
Doskorašnji predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković iščlanio se iz tog pokreta, uz poruku da izbrišu njegove podatke. Janković je u e-mejlu upućenom PSG-u, čestitao na novoizabranom rukovodstvu, ali to nije jedino što je rekao… »
Sergej Trifunović: Više nemamo pravo na grešku

Sergej Trifunović: Više nemamo pravo na grešku

SEEbiz 30.01.2019
BEOGRAD - Novi predsjednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović kaže da je njegov cilj ulaska u politiku ujedinjenje cijele opozicije u Srbiji. "Tražili ste nove ljude, evo, tu sam", kaže. Na njegovu kandidaturu za predsjednika pokreta… »
Janković: Izbrišite sve moje podatke

Janković: Izbrišite sve moje podatke

Danas 30.01.2019
Osnivač napustio PSG nakon izbora Sergeja Trifunovića za lidera Pokreta Doskorašnji predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković iščlanio se iz tog pokreta, i o tome obavestio novo rukovodstvo PSG-a – preneo je portal Glas Podrinja. Kako… »
Janković napustio PSG, Trifunović: Nećemo u SzS

Janković napustio PSG, Trifunović: Nećemo u SzS

Mondo 30.01.2019
Osnivač i prvi predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković napustio je taj pokret dan posle izbora Sergeja Trifunovića za predsednika, piše Politika. Taj list navodi da je Janković 27. januara pismom obavestio da istupa iz članstva… »
Trifunović: Janković napustio PSG, ne ulazimo u Savez za Srbiju

Trifunović: Janković napustio PSG, ne ulazimo u Savez za Srbiju

Radio 021 30.01.2019
Osnivač i prvi predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković napustio je taj pokret dan posle izbora Sergeja Trifunovića za predsednika, piše "Politika". "Poštovani, čestitam vam novo rukovodstvo i novi politički put. To nije i moj… »
Trifunović: Prijatelji su mi rekli da je moja kandidatura suluda! (video)

Trifunović: Prijatelji su mi rekli da je moja kandidatura suluda! (video)

Pravda 30.01.2019
Novi predsednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izjavio je večeras da više neće govoriti rečnikom kakvim se "proslavio" na tviteru, pošto sada "predstavlja bitne ljude". Istovremeno, on je najavio i da PSG neće ući u Savez za Srbiju… »
Trifunović: Ne možemo da vratimo Kosovo, PSG neće ući u SzS

Trifunović: Ne možemo da vratimo Kosovo, PSG neće ući u SzS

Večernje novosti 30.01.2019
Novoizabrani predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović izjavio je u utorak uveče da taj pokret neće ući u Savez za Srbiju, ali će se on zalagati za jedinstvo opozicije na svim nivoima. Novoizabrani predsednik Pokreta slobodnih… »
Trifunović: PSG neće u Savez za Srbiju iz više razloga

Trifunović: PSG neće u Savez za Srbiju iz više razloga

Danas 30.01.2019
Novi predsednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izjavio je za N1 da je cilj njegovog ulaska u politiku ujedinjenje cele opozicije, ali je poručio da PSG neće ući u Savez za Srbiju. „PSG je nastao kao čista ideja da se formira neka… »
Sergej Trifunović kod Jugoslava Ćosića: Pokret slobodnih građana neće ući u Savez za Srbiju

Sergej Trifunović kod Jugoslava Ćosića: Pokret slobodnih građana neće ući u Savez za Srbiju

Blic 29.01.2019
Novi predsednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izjavio je večeras da više neće govoriti rečnikom kakvim se "proslavio" na tviteru, pošto sada "predstavlja bitne ljude". Istovremeno, on je najavio i da PSG neće ući u Savez za Srbiju… »

Vesti dana »