Povezane vesti

Maduro: Ne pravite novi Vijetnam!

Maduro: Ne pravite novi Vijetnam!

Večernje novosti 30.01.2019
Zaoštrava se sukob u Venecueli između šefa države i lidera opozicije koji želi da pridobije vojsku. Predsednik optužuje Trampa da hoće da ga ubije. KRIZA u Venceueli preti da eskalira u građanski rat. Masovne antivladine demonstracije već su… »
Maduro spreman za pregovore, tvrdi da je Tramp naredio da ga ubiju

Maduro spreman za pregovore, tvrdi da je Tramp naredio da ga ubiju

RTS 30.01.2019
Predsednik Venecuele Nikolas Maduro je u intervjuu za RIA Novosti rekao da je spreman da razgovara sa opozicijom uz učešće međunarodnih posrednika. Tvrdi da je predsednik SAD Donald Tramp naredio kolumbijskoj vladi i mafiji da ga ubiju. "Spreman sam… »
Maduro optužio Trampa: Naredio je moje ubistvo

Maduro optužio Trampa: Naredio je moje ubistvo

Dnevnik 30.01.2019
KARAKAS: Predsednik Venecuele Nikolas Maduro danas je izjavio da je američki predsednik Donald Tramp naredio vladi Kolumbije i lokalnoj mafiji u toj zemlji da ga ubiju, javljaju agencije. AP prenosi da je Maduro kazao da zna za "naredbe" Donalda Trampa… »
Maduro optužio Trumpa: Naredio je moje ubistvo

Maduro optužio Trumpa: Naredio je moje ubistvo

Al Jazeera 30.01.2019
Predsjednik Venecuele je izjavio da je američki predsjednik naredio Vladi Kolumbije i lokalnoj mafiji u toj zemlji da ga ubiju. Predsednik Venecuele Nicolas Maduro izjavio je da je američki predsednik Donald Trump naredio Vladi Kolumbije i lokalnoj… »
Maduro: Trump je naredio moje ubojstvo

Maduro: Trump je naredio moje ubojstvo

SEEbiz 30.01.2019
CARACAS - Predsjednik Venezuele Nicolas Maduro dao je nekoliko intervjua ruskim medijima uslijed krize vlasti u Venezueli. Njegove izjave od jutros ruski mediji prenose dio po dio, a ruska novinska agencija RIA prenosi vijest kako je Maduro rekao da… »
Tramp je naredio mafiji da me ubije, umešana i vlada Kolumbije: Maduro brutalno optužuje američkog predsednika!

Tramp je naredio mafiji da me ubije, umešana i vlada Kolumbije: Maduro brutalno optužuje američkog predsednika!

Kurir 30.01.2019
Lider Venecuele Nikolas Maduro optužio je američkog predsednika Donalda Trampa da je naredio vladi Kolumbije i mafiji da ga ubije. Maduro je istakao da je dobro zaštićen od takvih pokušaja ubistva. "Nema sumnje da je Tramp izdao naređenje da me… »

Vesti dana »