Povezane vesti
Aleksandra Jerkov predsednica Komiteta za ljudska prava poslanika
Radio 021 30.01.2019
Poslanica DS-a u Skupštini Srbije Aleksandra Jerkov izabrana je za predsednicu Komiteta za ljudska prava poslanika u Interparlamentarnoj uniji. Reč je o jednoj od najstarijih međunarodnih organizacija u svetu koja okuplja 178 parlamenata iz celog sveta… »
Jerkov nova predsednica Komiteta za ljudska prava poslanika u interparlamentarnoj uniji
Novi magazin 30.01.2019
Poslanica Demokratske stranke u Skupštini Srbije Aleksandra Jerkov izabrana je za predsednicu Komiteta za ljudska prava poslanika u Interparlamentarnoj uniji, jednoj od najstarijih međunarodnih organizacija u svetu koja okuplja 178 parlamenata iz celog… »
Jerkov: Poslanici moraju biti slobodni
N1 Info 30.01.2019
Narodna poslanica Aleksandra Jerkov izabrana je za predsednicu Komiteta za ljudska prava poslanika u Interparlamentarnoj uniji, jednoj od najstarijih međunarodnih organizacija u svetu koja okuplja 178 parlamenata iz celog sveta, saopštila je DS… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Vrelo i suvo vreme danas, promena i pad temperature od nedelje
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 31 povezana

„Motiv je politički“: Maskirana lica demolirala kafić, vlasnik tvrdi da su prebili radnicu
Danas pre 25 minutajoš 4 povezane

SRCE: Krivične prijave protiv Marka Krička zbog zlostavljanja i polnog uznemiravanja
Nedeljnik pre 40 minutajoš 18 povezanih

Zelenski posle dugog telefonskog razgovora sa Trampom najavio odlazak u Vašington u ponedeljak
Beta pre 35 minutajoš 71 povezana

Tramp: Doneta odluka o sukobu u Ukrajini, Zelenski dolazi u Vašington
Sputnik pre 0 minutajoš 24 povezane