Повезане вести
Нов простор и представе Народног позоришта
Политика 30.01.2019
Национални театар промовисао сцену на Дорћолу и најавио две премијере по делима Борисава Станковића, драму „Нечиста крв”, оперу „Коштана”. Шта је то савремено и важно данас у стваралаштву Боре Станковића током наредна два и по… »
Нова сцена на Дорћолу
Вечерње новости 30.01.2019
Народно позориште би ускоро могло да добије још један необични простор на Гундулићевом венцу. Јубиларна година националног театра биће у знаку Боре Станковића. У СЛИКАРНИЦИ Народног позоришта на Дорћолу (Гундулићев венац 50) јуче… »
Реконструкција наслеђа и дела Боре Станковића
Данас 30.01.2019
Представљен нови сценски простор Народног позоришта "Радионица" Идеја за овај простор јесте да се наше наслеђе сачува, реконструише и да се помогне људима, радницима и уметницима који овде бораве, истакла је управница Народног… »
Вести дана »
Преподне ведро, поподне наоблачење, увече киша: Температура до 20 степени
Телеграф пре 2 сатајош 7 повезаних
Милатовић доделио постхумно Орден Црногорске велике звезде, митрополиту Амфилохију: Оставио је неизбрисив траг
Блиц пре 6 сатијош 2 повезане
(Видео) Дарко Лазић певао на 40. Рођендану ане Севић Муж изнео велику торту, а слављеница гори у изазовној хаљини: Цела породица на окупу
Блиц пре 1 сатјош 4 повезане
Данас почињу 13. Сомборске музичке свечаности са слоганом - Женска посла
Бета пре 36 минутајош 1 повезана




